Brak produktów w koszyku.
Kolekcja Dota to duże lampy szydełkowe wykonane ręcznie. Lampy produkowane są z bawełny z domieszką elastanu dla lepszych efektów wizualnych i użytkowych. Trzy kolory: czarny, biały i beżowy i trzy rozmiary. Lampy są na żarówkę E27. Dodatkowym elementem świetlnym jest obręcz ze źródłem LED. Światło rozproszone. Produkt premium. Gwarancja producenta: 5 lat.
| Materiał | Tkanina |
| Styl | Klasyczny Nowoczesny Minimalistyczny |
| Kształt oprawy | Inny |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Ilość żarówek | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Biała ciepła - do 3300K |
| Napięcie | 230V |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Wysokość | 150 - 200 cm |
| Szerokość / długość | 60 - 90 cm |
| Kolor | Biały |
Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie albo chcesz zapytać o indywidualną wycenę? Wpisz swoje pytanie i załącz dokumenty. Chętnie pomożemy