Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
logo Emil Ceramica
Emil Ceramica
Emil Ceramica to marka wchodząca w skład Emilgroup, firmy założonej w 1961 roku, będącej czołowym producentem w przemyśle powierzchni ceramicznych. Emil Ceramica od ponad 50 lat zaspokaja potrzeby konsumentów na całym świecie, oferując szeroki i kompletny wachlarz rozwiązań oraz usług.
Widok:
Sortuj:

Marka Emil Ceramica słynie z tego, że jest w stanie zapewnić najwyższej jakości staranność w całym łańcuchu produkcyjnym - od wyboru najlepszych materiałów, poprzez projektowanie kolekcji, aż po elementy obsługi posprzedażowej - wszystko po to, aby spełnić nawet najdrobniejsze wymagania swoich Klientów. Dlatego też misją firmy jest zapewnienie konsumentom pełnej satysfakcji poprzez pomoc w skupieniu się na ich potrzebach, a następnie wspieranie ich w każdym aspekcie, co jest możliwe dzięki najgłębszej znajomości rynków, na których działa.

Oryginalne płytki dla modnych aranżacji

Oferta włoskiej marki Emil Ceramica jest niezwykle bogata. Składają się na nią kolekcje płytek wielu typów, różniących się od siebie przeznaczeniem, wyglądem, dostępnymi formatami i rodzajem zastosowanego wykończenia. To zarówno płytki podłogowe (gres), jak i przeznaczone do dekorowania ścian płytki Emil Ceramica (terakota), w tym charakterystyczne płytki dekoracyjne zdobione skomplikowanymi wzorami, dedykowane aranżacji luksusowych wnętrz przestronnych pokojów kąpielowych oraz bardziej typowych, ale wciąż modnie urządzonych łazienek i kuchni. Oczywiście w ofercie Emil Ceramica nie mogło zabraknąć miejsca na cieszące się dużą popularnością płytki imitujące materiały naturalne, przede wszystkim drewno i kamień. Ciekawą propozycją dla miłośników wyrafinowanego stylu glamour, klasycznych i nowoczesnych aranżacji bazujących na zastosowaniu materiałów wykończeniowych najwyższej jakości są m.in. płytki imitujące marmur Emil Ceramica. Są to płytki wielkoformatowe, podłogowe, gładkie, z charakterystycznymi liniami żył mineralnych, co jest typowe dla naturalnego kamienia.

Modna ceramika do wnętrz i na taras

Wśród dużej różnorodności oryginalnych płytek ceramicznych włoskiej marki Emil Ceramica znaleźć można wiele stylowych produktów do aranżacji przestrzeni zewnętrznych, takich jak ogrody, balkony i tarasy. To przede wszystkim gresowe, niezwykle wytrzymałe, mrozoodporne płytki imitujące kamień naturalny i beton, najczęściej o strukturalnej powierzchni, co nadaje im antypoślizgowe właściwości. Z myślą o współczesnych wnętrzach Emil Ceramica przygotowała różnorodne kolekcje płytek podłogowych i ściennych, w tym stworzone z myślą o wnętrzach urządzonych w popularnym stylu skandynawskim i holenderskim płytki imitujące drewno. Płytki drewnopodobne Emil Ceramica to głównie podłużne, wielkoformatowe płytki przypominające drewniane deski, z charakterystycznymi słojami i sękami, o strukturalnej powierzchni, przeznaczone do montażu podłogowego. Takie płytki będą dobrą alternatywą dla tradycyjnych desek, zwłaszcza w systemach ogrzewania podłogowego.