Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.

Najczęściej zadawane pytania

 

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz ogólne informacje na temat dostawy i obsługi, jeśli nie mogą Państwo znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie prosimy o kontakt poprzez formularz 

INFORMACJE OGÓLNE

Wysyłka płytek ceramicznych odbywa się na paletach ubezpieczonych. Dokładamy wszelkich starań żeby jak najlepiej zabezpieczyć przesyłkę. Koszt przesyłki zawiera ubezpieczenie towaru+koszt palety+koszt wszystkich niezbędnych materiałów potrzebnych do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki.

 

 

WAŻNE !

  • Kurier nie ma obowiązku wniesienia towaru dostarczanego na paletach. Towar dostarczany jest autem z windą, kurier posiada wózek paletowy i może przetransportować towar do pierwszej przeszkody architektonicznej (za taką możemy uznawać krawężnik lub inna przeszkodę której nie jest w stanie pokonać wózek paletowy) Dlatego zalecamy żeby rozładunek został starannie zaplanowany, oszczędzi to niepotrzebnych nerwów odbiorcy towaru oraz kurierowi. Kurier dostarcza przesyłki w godzinach od 9 do 17 i nie ma możliwości umówienia się na konkretną godzinę.
  • W przypadku zamówienia prosimy o wzięcie pod uwagę ewentualnego zapasu potrzebnego w przypadku płytek (10%-15%) gdyż z powodu na wysoką wagę przesyłki (1m2 ~30 kg) często możliwa jest tylko wysyłka na palecie.
  • Zdjęcia sprzedawanych przedmiotów często zostały wykonane przez nas z jak największa starannością o oddanie koloru, faktury i detali płytek. Nie mamy jednak możliwości dostosowania ich do wszystkich dostępnych wyświetlaczy na rynku, dlatego mogą występować minimalne różnice w kolorach na różnych urządzeniach. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
  • Płytki zawsze wysyłane są na palecie (chyba że zdecydują się Państwo na inny sposób wysyłki). Całość zabezpieczona jest przeźroczystą folią stretch, taśmą bandującą oraz taśmami firmowymi i ostrzegawczymi. W przypadku jeśli przesyłka budzi jakieś zastrzeżenia skontaktuj się z nami!
  • W przypadku płytek ceramicznych oraz mozaiki zawsze przed przystąpieniem do montazu prosimy o sprawdzenie tonacji, kalibracji oraz widocznych wad. Wszelkie reklamacje zgłoszone po montażu odnośnie wyżej wymienionych problemów będziemy zmuszeni odrzucić. 
  • Podawane rozmiary katalogowe mogą nieznacznie różnić się od wymiaru rzeczywistego (tzw. kalibracja).  W przypadku ponownego zakupu tych samych płytek należy się upewnić, że płytki posiadają tą samą kalibrację. Informacje te są zamieszczone na opakowaniu. Jeśli planowane jest połączenie różnych rozmiarów płytek na tej samej ścianie należy o tym fakcie poinformować sprzedawcę przed dokonaniem zakupu. Płytki w obrębie jednej kolekcji mogą różnić się odcieniowo ze względu na różny proces produkcyjny płytek podłogowych i ściennych. W przypadku dokupywania tych samych płytek należy sprawdzić tonację.

Czy przesyłka dotrze w całości?
Nasza firma dokłada wszelkich starań by jak najlepiej zabezpieczyć każdy towar w transporcie.
Ponadto wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone podczas transportu. W przypadku uszkodzenia towaru prosimy o spisanie protokołu szkody który jest dostępny u kuriera. Na protokole powinna być podana dokładna ilość uszkodzonego towaru.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Przy każdym produkcie staramy się opisywać przybliżony czas realizacji.
W przypadku towarów oznaczonych „Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki” zamówienia realizowane są od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmowym w przypadku wpłaty na konto. Firma kurierska w większości przypadków dostarcza towar do klienta w 24h od momentu nadania. W przypadku towarów oznaczonych „Produkt pod zamówienie, wysyłka w ciągu 7-21 dni” standardowy czas realizacji zamówienia to około 7-21 dni roboczych, w specjalnych wypadkach może ulec nieznacznemu wydłużeniu. W momencie zamówienia towaru oznaczonego „Produkt pod zamówienie, wysyłka w ciągu 7-21 dni” nasz dział obsługi klienta sprawdza dostępność towaru w fabryce, rezerwuje wolne miejsce w pierwszym wolnym transporcie i w przeciągu 48 godzin (licząc dni robocze) od momentu złożenia zamówienia informuje klienta jaki jest najszybszy możliwy termin zrealizowania zamówienia. W przypadku towarów pod zamówienie wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. Przed wpłatą zaliczki wystawiamy fakturę proforma. Po wpłacie zaliczki wystawiamy fakturę zaliczkową lub pełną FV zależnie od terminu realizacji zamówienia.

Czy jest możliwa płatność za zakupiony towar w momencie gdy kurier nam go dostarczy?
Przy składaniu zamówienia klient wybiera najdogodniejszy dla niego sposób zapłaty jak i transportu.
Na wszystkie towary, które nasz sklep ma na stanie i oznaczone są „Dostępne od ręki” możliwa jest forma płatności przy odbiorze. W przypadku towarów na zamówienie, z reguły potrzebujemy zaliczki w wysokości 30% wartości całkowitego zamówienia. Reszta płatności może być uiszczona przy odbiorze.

Jak możemy otrzymać fakturę? 
Do każdego zakupu dokładamy paragon imienny lub na życzenie klienta wystawiamy fakturę.
W momencie zakupu jeden z kroków pyta czy klient chciałby otrzymać fakturę i jest proszony o podanie danych.
Każda faktura jest dokładna  i wysyłana z towarem lub w przypadku odbioru osobistego wręczana przy zakupie. 

Chcemy zakupić towar lecz czy możemy otrzymać go w wybranym przez nas dniu za około 2 tygodnie?
Nasz sklep ma 2 specjalne magazyny przeznaczone do przechowania zakupionego towaru.
Po wcześniejszej wpłacie za zakupiony towar klient ma możliwość przechowania towaru na okres 1 miesiąca gratis. Następnie jes możliwość przechowywania towaru maksymalnie do 6 miesięcy w kwocie 50 zł brutto za każdy miesiąc przechowywania. Termin wysyłki jest ustalany indywidualnie. W przypadku takiej usługi wymagana jest wpłata zaliczki ustalana indywidualnie.​

Zgubiłem fakturę czy mogę otrzymać duplikat?
W przypadku gdy klient zgubi fakturę lub faktura zaginie w czasie transportu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta ##hzate#at#rpggtp.ea##.
Prosimy o podanie:
- Danych do faktury
- Danych do wysyłki duplikatu

Podaliśmy złe dane przy fakturze?
Zmienić dane na fakturze można tylko za pomocą podpisanej noty korygującej.
Należy podpisać dowód zakupu i odesłać go na adres naszego sklepu wraz z:
- Danymi do faktury
- Numer kontaktowy
- Danymi do wysyłki faktury
Postaramy się jak najszybciej przesłać nowy dowód zakupu na podany przez Państwa adres.

Jakie sposoby płatności są dostępne ?
W naszej firmie mają Państwo możliwość:
-Płatność przy odbiorze
-Płatność na konto
-PayU

Czy można dokonać zakupów bez rejestracji ?
Tak oczywiście, sklep carrea.pl daje możlwiość zakupów bez rejestracji.

Czy wysyłacie towary za granicę ? 
Tak oczywiście możemy wysłać towar za granicę ! Jest to tylko możliwe po dokonaniu przedpłaty za całe zamówienie. W sprawie określenia dokładnych warunków zakupu prosimy o kontakt mailowy
##hzate#at#rpggtp.ea## 

Co w przypadku gdy zamówiliśmy zbyt mało płytek ?
Prosimy o wzięcie pod uwagę podczas zamówienia płytek ceramicznych dodatkowego zapasu ok. 15%.  Pozwoli on uniknąć później problematycznej wysyłki kilku sztuk. Ze względu na rodzaj materiału jego wysyłka odbywa się na paletach. W przypadku domówienia płytek konieczne jest podanie określonej tonacji i kalibracji otrzymanego wcześniej towaru najlepiej w polu "Uwagi do zamówienia". Takie informacje znajdą Państwo na opakowaniu płytek (Tono i Caliber lub litery T i C).