Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, jeśli nie mogą Państwo znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie prosimy o kontak poprzez formularz 

WAŻNE INFORMACJE OGÓLNE
Wysyłka płytek ceramicznych odbywa się na paletach ubezpieczonych. Dokładamy wszelkich starań żeby jak najlepiej zabezpieczyć przesyłkę. Koszt przesyłki zawiera ubezpieczenie towaru + koszt palety +koszt wszystkich niezbędnych materiałów potrzebnych do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki. WAŻNE ! Kurier nie ma obowiązku wniesienia towaru ! Towar dostarczany jest autem z windą, kurier posiada wózek paletowy i może przetransportować towar do pierwszej przeszkody architektonicznej ( za taką możemy uznawać krawężnik lub inna przeszkodę której nie jest w stanie pokonać wózek paletowy) W przypadku zamówienia prosimy o wzięcie pod uwagę ewentualnego zapasu potrzebnego w przypadku płytek (10%-15%) gdyż z powodu na wysoką wagę przesyłki (1m2 = 30 kg) możliwa jest tylko wysyłka na paletach co wiąże się z dodatkowym kosztem transportu. Zdjęcia sprzedawanych przedmiotów zostały wykonane przez nas z jak największa starannością o oddanie koloru, faktury i detali płytek. Nie mamy jednak możliwości dostosowania ich do wszystkich dostępnych wyświetlaczy na rynku, dlatego mogą występować minimalne różnice w kolorach na różnych urządzeniach. Mają Państwo możliwość zamówienia próbek interesujących Państwa produktów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 

Jesteśmy zainteresowani próbkami płytek jak moglibyśmy je zamówić?
Dokładny proces zamówienia próbek jest opisany pod TYM linkiem

 

Czy przesyłka dotrze w całości?
Nasza firma dokłada wszelkich starań by jak najlepiej zabezpieczyć każdy towar w transporcie.
Ponadto wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone podczas transportu. W przypadku uszkodzenia towaru prosimy o spisanie protokołu szkody który jest dostępny u kuriera. 

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Przy każdym produkcie staramy się opisywać przybliżony czas realizacji.
W przypadku towarów oznaczonych „Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki” zamówienia realizowane są od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmowym w przypadku wpłaty na konto. Firma kurierska w większości przypadków dostarcza towar do klienta w 24h od momentu nadania. W przypadku towarów oznaczonych „Produkt pod zamówienie, wysyłka w ciągu 7-21 dni” standardowy czas realizacji zamówienia to około 14 dni roboczych, w specjalnych wypadkach może ulec nieznacznemu wydłużeniu. W momencie zamówienia towaru oznaczonego „Produkt pod zamówienie, wysyłka w ciągu 7-21 dni” nasz dział obsługi klienta sprawdza dostępność towaru w fabryce, rezerwuje wolne miejsce w pierwszym wolnym transporcie i w przeciągu 48 godzin (licząc dni robocze) od momentu złożenia zamówienia informuje klienta jaki jest najszybszy możliwy termin zrealizowania zamówienia.
Klient podejmuje ostateczna decyzję czy odpowiada mu podany czas realizacji zamówienia. W przypadku towarów pod zamówienie jest wymagana wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. Na życzenie klienta przed wpłatą zaliczki możemy wystawić fakturę PROFORMA. Po wpłacie zaliczki wystawiamy fakturę zaliczkową lub pełną FV zależnie od terminu realizacji zamówienia.

 

Czy jest możliwa płatność za zakupiony towar w momencie gdy kurier nam go dostarczy?
Przy składaniu zamówienia klient wybiera najdogodniejszy dla niego sposób zapłaty jak i transportu.
Na wszystkie towary, które nasz sklep ma na stanie i oznaczone są „Dostępne od ręki” możliwa jest forma płatności przy odbiorze. W przypadku towarów na zamówienie, z reguły potrzebujemy zaliczki w wysokości 30% wartości całkowitego zamówienia.

 

Jak możemy otrzymać fakturę? 
Do każdego zakupu dokładamy paragon lub na życzenie klienta wystawiamy fakturę.
W momencie zakupu jeden z kroków pyta czy klient chciałby otrzymać fakturę i jest proszony o podanie danych.
Każda faktura jest dokładna  i wysyłana z towarem lub w przypadku odbioru osobistego wręczana przy zakupie. 

 

Chcemy zakupić towar lecz czy możemy otrzymać go w wybranym przez nas dniu za około 2 tygodnie?
Nasz sklep ma 2 specjalne magazyny przeznaczone do przechowania zakupionego towaru.
Po wcześniejszej wpłacie za zakupiony towar klient ma możliwość bezpłatnego przechowania towaru na okres do 6 miesięcy i podanie w tym czasie daty odbioru lub wysyłki danego towaru.


Zgubiłem fakturę czy mogę otrzymać duplikat?
W przypadku gdy klient zgubi fakturę lub faktura zaginie w czasie transportu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta sklep@carrea.pl.
Prosimy o podanie:
- Danych do faktury
- Danych do wysyłki duplikatu

 

Dostaliśmy paragon lecz potrzebujemy fakturę? // Podaliśmy złe dane przy fakturze?
Zmienić dane na fakturze można tylko za pomocą podpisanej noty korygującej.
Należy podpisać dowód zakupu i odesłać go na adres naszego sklepu wraz z:
- Danymi do faktury
- Numer kontaktowy
- Danymi do wysyłki faktury
Postaramy się jak najszybciej przesłać nowy dowód zakupu na podany przez Państwa adres.

 

Jakie sposoby płatności są dostępne ?

W naszej firmie mają Państwo możliwość:

-Płatność przy odbiorze

-Płatność na konto

-PayU

 

Czy można dokonać zakupów bez rejestracji ?

Tak oczywiście, sklep carrea.pl daje możlwiość zakupów bez rejestracji.

 

Czy wysyłacie towary za granicę ? 

Tak oczywiście możemy wysłać towar za granicę ! Jest to tylko możliwe po dokonaniu przedpłaty za całe zamówienie. W sprawie określenia dokładnych warunków zakupu prosimy o kontakt mailowy sklep@carrea.pl 


Co w przypadku gdy zamówiliśmy zbyt mało płytek ?

Prosimy o wzięcie pod uwagę podczas zamówienia płytek ceramicznych dodatkowego zapasu ok. 15%.  Pozwoli on uniknąć później problematycznej wysyłki kilku sztuk. Ze względu na rodzaj materiału jego wysyłka odbywa się na paletach.