Czas wysyłki może ulec wydłużeniu. Za utrudnienia przepraszamy!
Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.

Najczęściej zadawane pytania

 

Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz ogólne informacje na temat dostawy i obsługi, jeśli nie mogą Państwo znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie prosimy o kontakt poprzez formularz 

INFORMACJE OGÓLNE

Wysyłka płytek ceramicznych odbywa się na paletach ubezpieczonych. Dokładamy wszelkich starań żeby jak najlepiej zabezpieczyć przesyłkę. Koszt przesyłki zawiera ubezpieczenie towaru+koszt palety+koszt wszystkich niezbędnych materiałów potrzebnych do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki.

 

 

WAŻNE !

  • Kurier nie ma obowiązku wniesienia towaru dostarczanego na paletach. Towar dostarczany jest autem z windą, kurier posiada wózek paletowy i może przetransportować towar do pierwszej przeszkody architektonicznej (za taką możemy uznawać krawężnik lub inna przeszkodę której nie jest w stanie pokonać wózek paletowy) Dlatego zalecamy żeby rozładunek został starannie zaplanowany, oszczędzi to niepotrzebnych nerwów odbiorcy towaru oraz kurierowi. Kurier dostarcza przesyłki w godzinach od 9 do 17 i nie ma możliwości umówienia się na konkretną godzinę.
  • W przypadku zamówienia prosimy o wzięcie pod uwagę ewentualnego zapasu potrzebnego w przypadku płytek (10%-15%) gdyż z powodu na wysoką wagę przesyłki (1m2 ~30 kg) często możliwa jest tylko wysyłka na palecie.
  • Zdjęcia sprzedawanych przedmiotów często zostały wykonane przez nas z jak największa starannością o oddanie koloru, faktury i detali płytek. Nie mamy jednak możliwości dostosowania ich do wszystkich dostępnych wyświetlaczy na rynku, dlatego mogą występować minimalne różnice w kolorach na różnych urządzeniach. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
  • Płytki zawsze wysyłane są na palecie (chyba że zdecydują się Państwo na inny sposób wysyłki). Całość zabezpieczona jest przeźroczystą folią stretch, taśmą bandującą oraz taśmami firmowymi i ostrzegawczymi. W przypadku jeśli przesyłka budzi jakieś zastrzeżenia skontaktuj się z nami!
  • W przypadku płytek ceramicznych oraz mozaiki zawsze przed przystąpieniem do montazu prosimy o sprawdzenie tonacji, kalibracji oraz widocznych wad. Wszelkie reklamacje zgłoszone po montażu odnośnie wyżej wymienionych problemów będziemy zmuszeni odrzucić.

Czy przesyłka dotrze w całości?
Nasza firma dokłada wszelkich starań by jak najlepiej zabezpieczyć każdy towar w transporcie.
Ponadto wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone podczas transportu. W przypadku uszkodzenia towaru prosimy o spisanie protokołu szkody który jest dostępny u kuriera. Na protokole powinna być podana dokładna ilość uszkodzonego towaru.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Przy każdym produkcie staramy się opisywać przybliżony czas realizacji.
W przypadku towarów oznaczonych „Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki” zamówienia realizowane są od razu po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmowym w przypadku wpłaty na konto. Firma kurierska w większości przypadków dostarcza towar do klienta w 24h od momentu nadania. W przypadku towarów oznaczonych „Produkt pod zamówienie, wysyłka w ciągu 7-21 dni” standardowy czas realizacji zamówienia to około 7-21 dni roboczych, w specjalnych wypadkach może ulec nieznacznemu wydłużeniu. W momencie zamówienia towaru oznaczonego „Produkt pod zamówienie, wysyłka w ciągu 7-21 dni” nasz dział obsługi klienta sprawdza dostępność towaru w fabryce, rezerwuje wolne miejsce w pierwszym wolnym transporcie i w przeciągu 48 godzin (licząc dni robocze) od momentu złożenia zamówienia informuje klienta jaki jest najszybszy możliwy termin zrealizowania zamówienia. W przypadku towarów pod zamówienie wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości zamówienia. Przed wpłatą zaliczki wystawiamy fakturę proforma. Po wpłacie zaliczki wystawiamy fakturę zaliczkową lub pełną FV zależnie od terminu realizacji zamówienia.

Czy jest możliwa płatność za zakupiony towar w momencie gdy kurier nam go dostarczy?
Przy składaniu zamówienia klient wybiera najdogodniejszy dla niego sposób zapłaty jak i transportu.
Na wszystkie towary, które nasz sklep ma na stanie i oznaczone są „Dostępne od ręki” możliwa jest forma płatności przy odbiorze. W przypadku towarów na zamówienie, z reguły potrzebujemy zaliczki w wysokości 30% wartości całkowitego zamówienia. Reszta płatności może być uiszczona przy odbiorze.

Jak możemy otrzymać fakturę? 
Do każdego zakupu dokładamy paragon imienny lub na życzenie klienta wystawiamy fakturę.
W momencie zakupu jeden z kroków pyta czy klient chciałby otrzymać fakturę i jest proszony o podanie danych.
Każda faktura jest dokładna  i wysyłana z towarem lub w przypadku odbioru osobistego wręczana przy zakupie. 

Chcemy zakupić towar lecz czy możemy otrzymać go w wybranym przez nas dniu za około 2 tygodnie?
Nasz sklep ma 2 specjalne magazyny przeznaczone do przechowania zakupionego towaru.
Po wcześniejszej wpłacie za zakupiony towar klient ma możliwość bezpłatnego przechowania towaru na okres do 6 miesięcy i podanie w tym czasie daty odbioru lub wysyłki danego towaru. W przypadku takiej usługi wymagana jest wpłata zaliczki ustalana indywidualnie.​

Zgubiłem fakturę czy mogę otrzymać duplikat?
W przypadku gdy klient zgubi fakturę lub faktura zaginie w czasie transportu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta ##hzate#at#rpggtp.ea##.
Prosimy o podanie:
- Danych do faktury
- Danych do wysyłki duplikatu

Podaliśmy złe dane przy fakturze?
Zmienić dane na fakturze można tylko za pomocą podpisanej noty korygującej.
Należy podpisać dowód zakupu i odesłać go na adres naszego sklepu wraz z:
- Danymi do faktury
- Numer kontaktowy
- Danymi do wysyłki faktury
Postaramy się jak najszybciej przesłać nowy dowód zakupu na podany przez Państwa adres.

Jakie sposoby płatności są dostępne ?
W naszej firmie mają Państwo możliwość:
-Płatność przy odbiorze
-Płatność na konto
-PayU

Czy można dokonać zakupów bez rejestracji ?
Tak oczywiście, sklep carrea.pl daje możlwiość zakupów bez rejestracji.

Czy wysyłacie towary za granicę ? 
Tak oczywiście możemy wysłać towar za granicę ! Jest to tylko możliwe po dokonaniu przedpłaty za całe zamówienie. W sprawie określenia dokładnych warunków zakupu prosimy o kontakt mailowy
##hzate#at#rpggtp.ea## 

Co w przypadku gdy zamówiliśmy zbyt mało płytek ?
Prosimy o wzięcie pod uwagę podczas zamówienia płytek ceramicznych dodatkowego zapasu ok. 15%.  Pozwoli on uniknąć później problematycznej wysyłki kilku sztuk. Ze względu na rodzaj materiału jego wysyłka odbywa się na paletach. W przypadku domówienia płytek konieczne jest podanie określonej tonacji i kalibracji otrzymanego wcześniej towaru najlepiej w polu "Uwagi do zamówienia". Takie informacje znajdą Państwo na opakowaniu płytek (Tono i Caliber lub litery T i C).