Model Sphere 138 należy do najciekawszych w ofercie firmy MiLAGRO. Na uwagę z pewnością zasługuje jego uniwersalność. Wysokość lampy można dowolnie regulować do 100 cm, dzięki czemu można ją bez problemu dopasować do pomieszczeń zarówno niskich, jak i wysokich. W oprawie o średnicy 30 cm zamontowano wymienny moduł LED o mocy 16 W, któremu odpowiada 85 W tradycyjnej żarówki. Zastosowanie modułu LED pozwala zmniejszyć koszty zużycia energii, nie wpływając na jakość źródła światła. Produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów: metalu i akrylu. Sphere to stylowa lampa z oryginalnie zaprojektowaną oprawą z dymionego szkła w formie kuli. W celu zwiększenia jej dekoracyjności w oprawę wypełniono metalowymi pręcikami, które największe wrażenie robią po zapaleniu modułu LED. Całość dopełnia chromowany przewód. Lampa jest doskonałą propozycją dla wnętrz, nowoczesnych, minimalistycznych i w stylu vintage. Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Po upływie tego okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego serwisu firmowego.
| Wykończenie | Chrom |
| Materiał | Metal Szkło |
| Styl | Nowoczesny Minimalistyczny Vintage |
| Kształt oprawy | Kulisty |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Biała ciepła - do 3300K |
| Napięcie | 230V |
| Regulacja kąta światła | Brak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość | 50 - 70 cm |
| Szerokość / długość | 20 - 30 cm |
| Włącznik | Brak |
| Kolor | Srebrny |
Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie albo chcesz zapytać o indywidualną wycenę? Wpisz swoje pytanie i załącz dokumenty. Chętnie pomożemy