Warunki transportu
 

Dla wszystkich klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę - w przypadku zakupów powyżej 5000 zł transport całości zamówienia gratis !

Promocja nalicza się automatycznie w koszyku po dodaniu przedmiotów o wartości 5000 zł. 

W przypadku zamówień różnego typu produktów np. płytki ceramiczne, armatura itd. transport wyliczany jest na podstawie najdroższej formy dostawy.

 

Cennik przesyłek

Płytki ceramiczne – wysyłane zawsze na palecie
Małe produkty wyposażenia – baterie, słuchawki prysznicowe itp. nie przekraczające wagi 30 kg
Duże produkty wyposażenia – umywalki, wanny, toalety przekraczające wagę 30 kg

Wysyłka, śledzenie oraz odbiór przesyłki

Przesyłki dostarczane są z reguły w godzinach od 9 do 17 w dni robocze. Nie ma możliwości umówienia się na konkretną godzinę dostawy. 

W dniu wysyłki otrzymają od nas Państwo za pośrednictwem e-mail oraz SMS wiadomość o wysyłce zamówienia wraz z numerem śledzenia przesyłki. Status przesyłki można „śledzić” na stronie spedytora.

W momencie odbioru przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie nosi śladów uszkodzeń oraz czy taśmy pakowe są nienaruszone.

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy spisać koniecznie protokół szkody dostępny u kuriera, oraz wykonać zdjęcia np. telefonem komórkowym. Na protokole powinna znaleźć się ilość uszkodzeń, oraz prosimy o zaznaczenie że przesyłka nosiła ślady uszkodzeń na zewnątrz.

Sposób pakowania

Nasze przesyłki pakowane są w profesjonalny sposób przez doświadczonych magazynierów. Całość zabezpieczona jest taśmą pakową, folią stretch oraz taśmą PP. Poniżej znajdą Państwo zdjęcia prezentujące sposób pakowania naszych przesyłek.

Wysyłamy także do krajów EU ! – zapytaj o wycenę

Podaj co dokładnie Cię interesuje wraz z potrzebną ilością oraz kodem pocztowym miejsca dostarczenia. Prześlemy wycenę najszybciej jak to możliwe !