0
Brak produktów w koszyku.

Praca

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail ##gtzgjipryp#at#rpggtp.ea## wraz z dopiskiem stanowiska na jakie Państwo aplikują.

Aktualne oferty:

1.Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

Opis stanowiska
Do zadań kandydata będzie należało:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • przyjmowanie zamówień
  • budowanie oferty sprzedażowej
  • przyjmowanie dokumentów
  • dbanie o porządek w dokumentacji papierowej

Wymagamy:

  • znajomości obsługi komputera oraz pakietu Office
  • mile widziana obsługa programu SubiektGT
  • mile widziana podstawowa obsługa programów graficznych GIMP lub podobnych
  • mile widziana znajomość Allegro i porównywarek cenowych

Oczekujemy:

  • zaangażowania w powierzone zadania
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • chęci do pracy oraz kultury osobistej
  • łatwości w posługiwaniu się językiem polskim w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • umowę o pracę w systemie jednozmianowym (pn. - pt. , 8-16) na terenie Turku
  • możliwość rozwoju
  • pracę w młodym zespole
  • wyjazdy integracyjne
  • nielimitowana kawa

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez CARREA Bartosz Bocian, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez CARREA Bartosz Bocian, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Doświadczenie
Tysiące
zadowolonych klientów
Styl
Pasja
Jakość
20000 produktów
600
inspiracji
230
kolekcji
Zaangażowanie