Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
{{ entity.name }}
Geotiles
Odkryj awangardowe wzory najwyższej jakości ceramiki marki Geotiles i wykorzystaj je we własnych aranżacjach, dekorując ściany i podłogi w niezwykle oryginalny, atrakcyjny i modny sposób. Produkty hiszpańskiej marki docierają dziś do przeszło 100 krajów świata na pięciu kontynentach. Za sprawą rozwiniętej sieci dystrybucji i inwestycjom w zautomatyzowane systemy magazynowania wszystkie zamówienia realizowane są z niebywałą sprawnością, co stało się jednym ze znaków rozpoznawczych marki.
Widok:
Sortuj:

Piękna ceramika Geotiles w najlepszym wydaniu

Specjalnością hiszpańskiej marki są dekoracyjne płytki ścienne i podłogowe, gładkie i strukturalne, dostępne w szerokim wyborze formatów, kształtów i rodzajów wykończenia. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić płytki Geotiles w wersji mat, połysk, lappato i naturalne, będące doskonałą imitacją kamieni. Firma Geotiles oferujemy płytki ścienne i podłogowe, gresowe i kamionkowe (terakota), dekorowane tradycyjnymi wzorami, imitujące kamień naturalny, marmur i beton architektoniczny, a także dedykowane bogato zdobionym wnętrzem płytki patchwork i wiele innych. W każdym przypadku są to wyroby najwyższej jakości, zachwycające atrakcyjnym wzornictwem, niezwykłą precyzją wykonania, wynikającą z niej estetyką i trwałością.

Gres i terakota z Hiszpanii

Jeśli doceniasz wysoką jakość hiszpańskiej ceramiki i poszukujesz atrakcyjnych kafli do dekoracji nowocześnie lub tradycyjnie, ale zawsze modnie urządzonego wnętrza, sprawdź naszą ofertę na płytki ceramiczne Geotiles. W sklepie carrea.pl znajdziesz najciekawsze produkty tej popularnej i cenionej na rynku marki, dedykowane wnętrzom eleganckim, bazującym na nietuzinkowych dekoracjach i urządzonym w sposób nowoczesny lub nawet minimalistyczny. To wyrafinowane materiały dekoracyjne wyprodukowane z wykorzystaniem najnowszych technologii i doskonałej jakości surowca, z uwzględnieniem szczególnych zainteresowań współczesnych konsumentów. Postaw na twardy gres lub zróżnicowaną kolorystycznie terakotę od Geotiles i wyposaż wnętrze swojego domu w nietuzinkowe płytki o niezrównanej trwałości.