Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
{{ entity.name }}
Navarti
Poznaj bogatą gamę produktów Navrati, hiszpańskiego producenta płytek ceramicznych inspirowanych naturą, dedykowanych aranżacji nowoczesnych wnętrz mieszkalnych i użytkowych, tarasów oraz balkonów. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych procesów technologicznych płytki Navarti zachwycą Cię nie tylko atrakcyjną estetyką, ale i najwyższą starannością wykonania.
Widok:
Sortuj:

Płytki gładkie i strukturalne Navarti

W ofercie hiszpańskiej marki znajdziesz wiele rodzajów płytek ściennych i podłogowych dedykowanych aranżacji takich pomieszczeń mieszkalnych jak reprezentacyjne salony, przestronne jadalnie, kuchnie, łazienki czy przedpokoje. Są to zarówno twarde płytki gresowe, jak i charakteryzująca się większą delikatnością terakota (produkowana z oczyszczonej, drobnoziarnistej gliny). Płytki Navarti oferowane są w dwóch typach powierzchni. Możesz zamówić ich wersję gładką lub o powierzchni strukturalnej. Płytki dostępne są w trzech typach wykończenia - mat, połysk i lapatto.

Imitacja drewna, kamienia i płytki dekoracyjne od Navarti

Oferta Navrati jest niezwykle bogata. Składają się na nią różnorodne kategorie płytek ceramicznych w wielu formatach, również płytki wielkoformatowe, które dość często wykorzystywane są w nowoczesnych aranżacjach, zwłaszcza przy wykańczaniu wnętrz dużych łazienek i reprezentacyjnych salonów. Najpopularniejszymi kategoriami płytek hiszpańskiego producenta są płytki imitujące kamień naturalny, marmur i drewno (wyglądem przypominają deski) oraz płytki dekoracyjne, przede wszystkim ich wersje o strukturalnej powierzchni, trafnie wpisujące się w charakterystyczny styl eleganckich i luksusowych aranżacji.

Atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość wykonania to cechy trafnie opisujące płytki Navarti, zarówno ich wersje gładkie, jak i strukturalne, przeznaczone do wykańczania wyrafinowanych wnętrz urządzonych w stylu glamour, nowojorskim lub loftowym. Skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu i zamów wybrane rodzaje oryginalnych płytek podłogowych lub ściennych marki Navarti. To modna ceramika dostępna w szerokim wyborze formatów i stylów wykonania.