Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
aparici
Aparici
Ceramicas Aparici S.A. produkuje i wprowadza do sprzedaży podłogowe i ścienne płytki ceramiczne na terenie całego świata. Fabryka znajduję się w miejscowości Alcora w Hiszpanii.
Widok:
Sortuj:

Została założona w 1961 roku w miejscu gdzie tradycja wyrobu ceramiki jest głęboko zakorzeniona w kulturze. Fabrykę założyło osiem osób, które zaczęło produkcję w tradycyjnych piecach ceramicznych. W 1966 roku w całej prowincji zaczęło pojawiać się coraz więcej fabryk a zainteresowanie wyrobami ceramicznymi gwałtownie rosło. Produkcja wzrosła do 10.000 m2 a załoga liczyła 50 pracowników. Ceramika Aparici była jedną z firm która jako pierwsza rozpoczęła produkcję płytek podłogowych. Pod koniec lat siedemdziesiątych liczebność załogi wzrosła do 150 osób, a dzienna wydajność produkcyjna kształtowała się na poziomie 6000 m2. Dziś Ceramika Aparici jest w stanie wyprodukować 14.500.000 m2 rocznie.

Płytki ceramiczne Aparici to czołówka hiszpańskich producentów płytek. Rok do roku hiszpańska fabryka wprowadza coraz nowsze wzory oraz niespotykane formy płytek ceramicznych. Ceramika Aparici jest wzorem do naśladowania dla innych fabryk w dziedzinie designu i jakości.

Płytki Aparici - wysoka jakość i niepowtarzalny design

Od wielu lat płytki Aparici ciesząsię bardzo dużą popularnością. Najbardziej rozpoznawalną kolekcją jest Carpet, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Kolekcja jest cały czas aktualizowana o nowe kolory oraz modele takie jak Bohemian. Aparici stawia także mocno na bardzo wyraziste wzornictwo, które można zaobserwować w kolekcjach płytek w stylu patchwork takich jak Tango, Sao Luis, Bondi oraz Altea. Jeśli poszukujesz ciekawych heksagonów z efektem kolorowego lastryko koniecznie sprawdź kolekcję Stracciatella. Ostatnio także coraz popularniejsze są płytki metaliczne z delikatnym połyskiem - Metallic oraz Grunge. Mniejsze formaty w ofercie tego producenta także są bardzo ciekawe, przywodzą na myśl stare ręcznie robione kafle. Kolekcja Gatsby jest tego najlepszym przykładem! 

Jeśli szukasz innych produktów Aparici, których nie znalazłeś na naszej stronie to koniecznie się z nami skontaktuj! Jesteśmy oficjalnym polskim dystrybutorem tej marki! U nas znajdziesz tylko oryginalne produkty Aparici!

Oficjalna strona producenta: www.aparici.com