Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
logo peronda
Peronda
Spóła Peronda zajmuje się zrównoważoną produkcją, z dbałością o ekologię i środowisko, hiszpańskich płytek ceramicznych ściennych i podłogowych. Ich historia jest bogata, ponieważ zaczyna się już w 1951 roku. Dzięki ogromowi doświadczenia oraz idealnym warunkom do produkcji ceramicznych przedmiotów, (zakłady produkcji zajmują powierzchnię 300 000 metrów kwadratowych) Peronda może spełniać swoją bogatą i wspaniałą misję.
Widok:
Sortuj:

Misja przedsiębiorstwa Peronda jest jasna: stawiają na rozwój i wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii, które pozwolą jej na coraz to lepsze możliwości produkcji oraz dostarczanie swoim klientom innowacyjnych i najlepszych hiszpańskich płytek ceramicznych

Na szczególną uwagę i aprobatę zasługuje również wiadomość, że firma Peronda uzyskała certyfikat z uwagi na minimalizowanie szkodliwości produkcji dla środowiska naturalnego oraz za ponowne wykorzystywanie zasobów i inteligentne zarządzanie odpadami. To czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną, gdyż jej dbałość o środowisko naturalne jest na najwyższym poziomie.