►►►Sprawdź oferty BLACK WEEKS!◄◄◄
Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
logo wow producent płytek sciennych dekoracyjnych
WOW design
Jesteś architektem? Napisz koniecznie na ##lhedaegprp#at#rpggtp.ea## i zapytaj naszego sprzedawcę o rabat na płytki WOW Design! WOW design jest producentem specjalizującym się w luksusowych materiałach ceramicznych. Wyroby produkowane przez tę firmę charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością, a także unikatowym i kreatywnym połączeniem nowoczesnych technologii, modnych kolorów i wyjątkowych projektów i pomysłów.
Widok:
Sortuj:

Płytki ceramiczne, gresy i kafle wytwarzane przez WOW design mają wyjątkowy, rozpoznawalny w wielu krajach na świecie styl - można je obecnie kupić w czterdziestu dwóch krajach.

Płytki i wyroby ceramiczne wytwarzane są w ścisłej współpracy z architektami i projektantami wnętrz. Dzięki temu są nie tylko estetyczne i ciekawe, ale również praktyczne, trwałe i niezawodne w codziennym użytkowaniu. WOW design przykłada szczególną uwagę do starannego projektu swoich produktów, a także do dokładnego ich wykonania - z dbałością o najdrobniejsze detale. To właśnie staranność i dbałość producentów sprawia, że produkty ceramiczne wytwarzane przez WOW design uważane są za luksusowe towary o doskonałej jakości.