Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
logo wow producent płytek sciennych dekoracyjnych
WOW design
Stwórz niepowtarzalną aranżację, sięgając po zachwycające pięknem nietuzinkowych formatów, kolorów i faktur, oryginalne płytki WOW Design. Hiszpański producent ceramiki z regionu Castellon specjalizuje się w projektowaniu ekskluzywnych płytek dedykowanych najbardziej reprezentacyjnym wnętrzom i przestrzeniom zewnętrznym - w ofercie marki znajdziesz modne, mrozoodporne płytki na taras i balkon. Ceramika WOW Design to wyjątkowy styl, który doceniają klienci z 76 państwa świata.
Widok:
Sortuj:

Najwyższa jakość w modnym wydaniu od WOW Design

Niepowtarzalny styl płytek hiszpańskiej marki WOW Design pozwoli zaaranżować każdego rodzaju przestrzeń w sposób nie tylko nowoczesny i oryginalny, ale i wyjątkowo elegancki. Wszystkie serie płytek powstają w hiszpańskich zakładach produkcyjnych, przede wszystkim w regionie Castellon, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologii. Dzięki temu charakteryzują się nie tylko wyjątkowo starannością wykonania, ale i ponadczasową trwałością, której oczekują najbardziej wybredni klienci. Każdy projekt przed wprowadzeniem do masowej produkcji jest szczegółowo omawiany i testowany w firmowych laboratoriach. Dzięki temu klienta zamawiający płytki WOW Design ma zawsze pewność, że otrzyma produkt klasy światowej, atrakcyjny wizualnie, modny i trwały.

Dekoracyjne płytki WOW Design w małych formatach

Specjalnością hiszpańskiej marki są płytki dekoracyjne, podłogowe i ścienne o małych formatach, co w zasadniczy sposób odróżnia WOW Design od wielu innych współczesnych producentów. Małe formaty zapewniają większe możliwości aranżacyjne, pozwalają tworzyć efektowne mozaiki, barwne wzory i struktury, zwłaszcza jeśli sięgamy po ścienne płytki 3D. W ofercie hiszpańskiego producenta znajdziesz wiele rodzajów płytek przestrzennych, tradycyjne płytki gładkie i strukturalne, jednokolorowe i barwne, z ozdobnymi wzorami, o fakturze cegieł, betonu architektonicznego i wiele innych. To niezwykle bogata kolekcja nietuzinkowych materiałów ceramicznych, dzięki którym aranżacja nowoczesnego wnętrza może być jeszcze ciekawsza. Odkryj oryginalne płytki WOW Design i wykorzystaj je we własnych projektach!