Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
producent płytek spieków wielkoformatówych włoskich florim
FLORIM
Urządź dom w stylu Florim! Skorzystaj z bogatej oferty jednego z największych włoskich producentów płytek ceramicznych, który już od sześćdziesięciu lat dostarcza klientom najwyższej jakości gres i terakotę. Założona w 1962 roku firm w ostatnich latach otworzyła się na wiele nowych rynków. Sklepy z jej flagowymi produktami znaleźć można w stolicach największych państwa świata, między innymi w Nowym Jorku, Moskwie, Londynie, Singapurze czy Frankfurcie nad Menem.
Widok:
Sortuj:

Płytki dekoracyjne i wielkoformatowe Florim

W ofercie włoskiej marki Florim znajdziesz wszystkie popularne formaty płytek ceramicznych, podłogowych i ściennych, dedykowanych wykańczaniu wnętrz mieszkalnych i użytkowych, a także przestrzeni wystawionych na bezpośrednie działanie czynników środowiskowych, w tym płytki przeznaczone do aranżacji ogrodów, tarasów i balkonów. Postaw na modne wzornictwo i najwyższą jakość wykonania, sięgając po płytki Florim w interesującym Cię rozmiarze i kształcie. Możesz zamówić płytki dekoracyjne kwadratowe i prostokątne oraz wielkoformatowe, najczęściej imitujące kamień naturalny, marmur lub beton. 

Wiele marek jeden producent

Na współczesną ofertę Florim składają się najwyższej jakości płytki pochodzące z wielu zakładów, produkowane i sprzedawane pod różnymi markami. Największe z nich to m.in. Floor Gres, Rex, Cerim, Casa dolce casa – Casamood i FLORIM stone. Oferta każdej marki jest nieco inna, ale cechami wspólnymi pozostają doskonała jakość wykonania i atrakcyjne wzornictwo, dzięki któremu Florim Ceramiche stało się synonimem produktów prawdziwie luksusowych, dedykowanych najbardziej reprezentacyjnym, modnym aranżacjom.

Odkryj najpopularniejsze modele płytek włoskiej marki Florim i wykorzystaj je we własnych projektach. Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy oryginalne płytki Florim o gładkiej i strukturalnej powierzchni, o wykończeniu matowym, satynowym, naturalnym i błyszczącym, imitujące kamień, beton i wiele innych. To najlepszej jakości płytki gresowe do wnętrz i na taras. Polecamy!