Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
logo Equipe
Equipe Ceramicas
Miłośników płytek małoformatowych, podłogowych i ściennych, zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą jednego z liderów hiszpańskiej branży ceramicznej, firmy Equipe Ceramicas. Założona w 1999 roku firma dzięki ciekawej ofercie szybko zadomowiła się na lokalnym rynku i z sukcesem wkroczyła na rynki zagraniczne. Skorzystaj z oferty carrea.pl i zamów oryginalne płytki imitujące cegłę, mozaikowe, sześciokątne lub inne.
Widok:
Sortuj:

Małoformatowe płytki podłogowe i ścienne

Jeśli chcesz zachować oryginalność i poszukujesz alternatywy dla cieszących się dzisiaj dużą popularnością płytek wielkoformatowych imitujących kamień naturalny lub beton architektoniczny, postaw na cegiełki ścienne, czyli płytki ceramiczne przypominające cegły, charakteryzujące się nieregularną powierzchnią, dostępne w szerokim wyborze modnych kolorów. Małoformatowe płytki ścienne imitujące cegły to jedna ze specjalności firmy Equipe Ceramicas i jednocześnie jej sztandarowy produkt dedykowany wszystkim miłośnikom nietuzinkowych aranżacji. W ofercie marki znajdziesz również płytki podłogowe sześciokątne z serii Hexatile, multikolorowe płytki dekorowane kunsztownymi wzorami, odpowiednie do układania na ścianach oraz podłogach i inne.

Płytki do wnętrz w stylu retro

Osobom poszukującym oryginalnych materiałów wykończeniowych do klasycznych wnętrz mieszkalnych i pomieszczeń urządzonych w cieszącym się coraz większą popularnością stylu retro polecamy hiszpańskie płytki ceramiczne w małych formatach, imitujące cegły z ich charakterystyczną, nieregularną powierzchnią oraz dekoracyjne płytki układające się we wzór wielokolorowej mozaiki. Odkryj niezwykłe piękno małoformatowych płytek firmy Equipe Ceramicas i wykorzystaj je we własnych aranżacjach.

Sięgając po oryginalne produkty hiszpańskiej marki Equipe Ceramicas, zyskasz możliwość urządzenia wnętrza łazienki, kuchni, przedpokoju, salonu lub patio w unikalnym stylu podkreślającym wyszukany charakter dowolnie wybranej aranżacji. Zapoznaj się ze szczegółami naszej ofertą i zamów małoformatowe płytki w preferowanym przez siebie kolorze oraz stylu wykonania.

Equipe Artisan Baner Desktop

Baner Equipe Art Nouveau

Equipe Stromboli Baner Desktop