Brak produktów w koszyku.
Kolekcja Bala to lampy wiszące wykonane ze sklejki sosnowej. Wykończona jest czarną bejcą lub występuje w kolorze naturalnym. Ciekawa, naturalna ozdoba, która jednocześnie oświetli pomieszczenie. Światło rozproszone. Gwarancja producenta: 5 lat.
| Materiał | Drewno |
| Styl | Klasyczny Nowoczesny Minimalistyczny |
| Kształt oprawy | Okrągły |
| Ilość żarówek | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Brak |
| Barwa światła | Biała ciepła - do 3300K Biała neutralna - 3300K - 4000K Biała zimna - powyżej 4000K |
| Napięcie | 230V |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Wysokość | 90 - 120 cm |
| Szerokość / długość | 30 - 40 cm 40 - 60 cm |
| Kolor | Czarny |
Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie albo chcesz zapytać o indywidualną wycenę? Wpisz swoje pytanie i załącz dokumenty. Chętnie pomożemy