Tubo to nowoczesna lampa od marki MiLAGRO. Model ten ma obudowę w kształcie tuby o wysokości 14 cm i szerokości 15 cm. Produkt przystosowany jest do montażu jednej żarówki AR111 z gwintem GU10.
Minimalistyczna lampa Tubo to idealne rozwiązanie oświetlania w korytarzach, przedpokojach oraz łazienkach. Za pomocą tego modelu można doświetlić również sypialnię i salon. Czarna obudowa jest na tyle uniwersalna, że wpasuje się niemal w każdą przestrzeń.
Produkt ten został objęty 12-miesięczną gwarancją.
| Materiał | Metal |
| Styl | Industrialny / Loft Nowoczesny Minimalistyczny |
| Kształt oprawy | Tuba |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Ilość żarówek | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Brak |
| Napięcie | 230V |
| Regulacja kąta światła | Tak |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Wysokość | 10 - 15 cm |
| Szerokość / długość | 12 - 20 cm |
| Włącznik | Brak |
| Kolor | Czarny |
Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie albo chcesz zapytać o indywidualną wycenę? Wpisz swoje pytanie i załącz dokumenty. Chętnie pomożemy