Brak produktów w koszyku.
MULTI LAMPA SUFITOWA 42W LED 5907377248675
| Materiał | Metal |
| Styl | Nowoczesny |
| Kształt oprawy | Okrągły |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Biała neutralna - 3300K - 4000K |
| Napięcie | 230V |
| Regulacja kąta światła | Brak |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Wysokość | 15 - 25 cm |
| Szerokość / długość | 40 - 60 cm |
| Włącznik | Brak |
| Kolor | Biały |
Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie albo chcesz zapytać o indywidualną wycenę? Wpisz swoje pytanie i załącz dokumenty. Chętnie pomożemy