Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
pamesa
Pamesa
Firma Pamesa Ceramica dzięki wieloletniemu doświadczeniu, swoim odbiorcom zapewnia doskonałą jakość płytek ceramicznych, przy stosunkowo przystępnej cenie.
Widok:
Sortuj:

Swoje realizacje tworzą z pasją i zaangażowaniem, co bez wątpienia przekłada się na wykonanie i ostateczny wygląd produktu. Projektanci Grupy Pamesa starają się nie tylko wpasować w ogólnie obowiązujące trendy, ale chcą być ponad to, nie rzadko wykraczają więc poza standardy. Płytki ceramiczne Pamesa Ceramica wyróżniają się przede wszystkim wielkością pojedynczych kafli. Firma, jako nieliczna na rynku globalnym, produkuje kafle o niestandardowych rozmiarach. Dzięki obraniu takiej idei, produkty Pamesa są doceniane przez rzeszę projektantów wnętrz. Duże kafle, a z takich właśnie słynie firma, pozwalają na zastosowanie minimalnej ilości fugi, co jest zgodne z obecnie obowiązującymi trendami i poszukiwane przy aranżacji dużych powierzchni, z uwagi na ponadprzeciętne walory wizualne. Nowoczesne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania, to motto, jakim firma kieruje się od wielu lat.

Płytki inspirowane naturą od Pamesa

Podążając za współczesnymi trendami w aranżacji luksusowych wnętrz mieszkalnych i użytkowych, w ofercie hiszpańskiej marki Pamesa z regionu Castellon dominującą pozycję zajęły wielkoformatowe płytki gresowe. To ceramika charakteryzują się wysokim poziomem wytrzymałości, w tym zwiększoną odpornością na ścieranie, imitująca różne gatunki kamienia. W zdecydowanej większości przypadków są to płytki uniwersalne, które z powodzeniem można wykorzystać zarówno do wykańczania podłóg, jak i ścian w dowolnego rodzaju wnętrzach. Ze względu na duże formaty płytki Pamesa idealnie sprawdzają się w aranżacji przestronnych wnętrz luksusowych lokali użytkowych, reprezentacyjnych salonów i jadalni. Są doskonałym wyborem trafnie wpisującym się w elegancki wystrój przestronnych loftów, domów jednorodzinnych, nowoczesnych apartamentów i mieszkań. Sprawdzą się, jako sposób na efektowne wykończenie ścian i podłóg nie tylko w łazienkach, ale i takich pomieszczeniach jak salony czy sypialnie.

Hiszpańskie płytki Pamesa - oryginalność i najwyższa jakość wykonania

Bogata oferta hiszpańskiej marki daje możliwość stworzenia niepowtarzalnej aranżacji w dowolnego rodzaju wnętrzu. Wśród produktów Pamesa Ceramica znaleźć można gładkie i strukturalne płytki gresowe przeznaczone do wykańczania podłóg i ścian, w wielu formatach, zarówno mniejsze płytki dekoracyjne ścienne, jak i płytki wielkoformatowe, niezwykle eleganckie, najczęściej imitujące kamień naturalny. Oczywiście płytki Pamesa to także gres imitujący beton, lastryko i inne popularne materiały wykończeniowe, które coraz częściej stosuje się w wielu współczesnych, zwłaszcza nowoczesnych aranżacjach. Ceramika imitująca tradycyjne materiały budowlane (beton, lastryko) najczęściej przybiera formę płytek wielkoformatowych, ale w ofercie firmy Pamesa znaleźć można również charakterystycznie podłużne płytki o wyglądzie desek (imitujące drewno) i dekoracyjne płytki ścienne w mniejszych formatach, sprawdzające się jako uzupełniający element ozdobny ścian wyłożonych płytkami wielkoformatowymi.