Niewielka lampka biurkowa Ice 180 firmy MiLAGRO wyróżnia nowoczesny design uzupełniony wieloma zaletami praktycznymi. Nieduży rozmiar lampy: wysokość: 32 cm, szerokość: 15 cm o średnicy klosza 3,8 cm, skrywa zainstalowany na stałe moduł LED o mocy 5 W, odpowiadający 31 W tradycyjnej żarówki. Zaletą lampy jest strumień świetlny 350 lm o neutralnej i przyjemnej dla oka barwie 4000 K. Produkt wykonano z metalu oraz akrylu i dostępny jest w kolorze chromowanym/srebrnym.
Lampa znajdzie zastosowanie zarówno w pokoju dziecięcym, jak i biurze. Chromowany/srebrny kolor sprawia, że produkt można dopasować niemal do wszystkich pomieszczeń.
Lampa objęta jest 2-letnią gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
| Wykończenie | Chrom |
| Materiał | Metal Tworzywo |
| Styl | Industrialny / Loft Nowoczesny Minimalistyczny |
| Kształt oprawy | Tuba |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Ilość żarówek | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | Biała neutralna - 3300K - 4000K |
| Napięcie | 230V |
| Regulacja kąta światła | Brak |
| Regulacja wysokości | Brak |
| Wysokość | 25 - 35 cm |
| Szerokość / długość | 12 - 20 cm |
| Włącznik | Brak |
| Kolor | Srebrny |
Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie albo chcesz zapytać o indywidualną wycenę? Wpisz swoje pytanie i załącz dokumenty. Chętnie pomożemy