0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Luksusowo wyposażona, przestronna łazienka glamour z dużym prysznicem, zabudowaną wanną, blatem z umywalką, umieszczonym nad nimi lustrem i zapewniającym komfort siedzenia krzesłem to otwarte wnętrze doskonale wpisujące się w potrzeby eleganckiego apartamentu lub nowocześnie urządzonego mieszkania w bloku.

Stylowa łazienka w eleganckich brązach

Prezentowany projekt łazienki glamour z dużym prysznicem, zabudowaną wanną, blatem i wpuszczoną w niego umywalką przewiduje wykończenie podłóg i ścian wysokiej klasy płytkami ceramicznymi w brązowej tonacji kolorystycznej. Nasze inspiracje to przede wszystkim niezwykle eleganckie płytki ścienne i podłogowe z kolekcji Imarble Pulpis. Dzięki sięgnięciu po płytki o różnych wymiarach i stylach wykonania łamiemy monotonię jednokolorowego wystroju wnętrza, nadając całości aranżacji bardziej wyrafinowany, elegancki charakter. Aranżacja łazienki glamour z dużym prysznicem przewiduje także sięgnięcie po dodatki i przedmioty, które podkreślą luksusowy charakter wnętrza. Przykładem jest telewizor umieszczony na ścianie przy wannie, stylowe oświetlenie czy tapicerowana nakładka na siedzisko krzesła. 

Skorzystaj z pomysłów serwisu carrea.pl i zaaranżuj łazienkę w preferowany przez siebie sposób. Wybierając oryginalne materiały wykończeniowe i sięgając do niebanalnych pomysłów zyskujesz okazję, by stworzyć nie tylko eleganckie, ale i funkcjonalne wnętrze. Niech łazienka glamour z dużym prysznicem, według naszego projektu, pomoże w stworzeniu właśnie takiej przestrzeni w Twoim domu.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów