0
Brak produktów w koszyku.
Baza wiedzy

Kuchnia perfekcyjnej Pani Domu

28.08.2019 Kategoria: Artykuły

Kuchnia perfekcyjnej Pani Domu to miejsce łączące najnowsze trendy aranżacji wnętrz z najbardziej pożądaną cechą, jaką jest funkcjonalność. Perfekcja przejawia się tu w każdym, najmniejszym nawet detalu. Jak sprawić, żeby jedno z najczęściej użytkowanych miejsc stało się powierzchnią idealną? Tego dowiecie się z niniejszego artykułu!

Kuchnia marzeń

Prowadzenie domu wymaga często sporego zaangażowania, jednak Perfekcyjna Pani Domu jak nikt potrafi sobie poradzić z codziennie wykonywanymi czynnościami. Kuchnia Perfekcyjnej Pani Domu to miejsce urządzone wedle najwyższych standardów – zarówno estetycznych, jak i tych związanych z jakością mebli. Dlatego nie ma w niej miejsca na trzaskające szafki, które ustępują miejsca bezgłośnym systemom zwanym „cichym domykiem”.

Dbająca o porządek Pani Domu dołoży wszelkich starań, aby zdecydowana większość kuchennych przedmiotów została schowana, dzięki czemu uniknie wrażenia chaosu i nieporządku. Perfekcyjna Pani zadba o odpowiednią organizację nie tylko w samej kuchni, ale i wewnątrz szafek. Dobrą praktyką jest stosowanie organizerów, np. na sztućce czy przyprawy, dzięki czemu rzeczy są łatwo dostępne i uporządkowane. W kuchni marzeń znajdzie się także miejsce na ociekacz na naczynia ukryty wewnątrz szafki nad zlewem, czy otwierany bezdotykowo kosz, który zapewnia maksymalną higienę podczas użytkowania.

Szuflada z organizerem na sztućce

Perfekcyjny styl

Idealna kuchnia to taka, w której Perfekcyjna Pani Domu bez skrępowania przyjmuje swoich gości. Stanowi symbiozę najnowszych trendów wnętrzarskich ze stylowymi dodatkami, które budują charakter pomieszczenia. Poczucie dobrego smaku odnaleźć można w gładkich, matowych frontach, które w połączeniu z dużymi płytkami podłogowymi przypominającymi beton, nadają przestrzeni eleganckiego sznytu. Idealną harmonię pozwolą stworzyć Ci płytki podłogowe do kuchni. Równie perfekcyjnie prezentują się drewnopodobne płytki ścienne, utrzymane w kolorystyce blatu czy posadzki. Spektakularną kuchnię pomogą uzupełnić płytki przypominające królewski marmur, ale mistrzowską aranżację można uzyskać także, posiłkując się niezwykłymi płytkami patchworkowymi. Niebanalny styl w kuchni uzyskać można przy pomocy płytek ściennych w połysku, które zachwycają, dodatkowo powiększając optycznie otoczenie.

Duża kuchnia z płytkami wielkoformatowymi i szafkami z cichym domykiem

Doskonałym uzupełnieniem przestrzeni pomiędzy kuchennymi szafkami są również płytki dekoracyjne do kuchni. Pomogą nadać kuchni nowoczesnego kształtu, sprawiając, że nabierze indywidualnego stylu. Perfekcji doszukiwać się można w wielobarwnych mozaikach lub geometrycznych rozwiązaniach 3D, które potrafią zmienić perspektywę wnętrza. To płytki kuchenne pozwolą na uzyskanie harmonii.

Kuchnia Perfekcyjnej Pani Domu to coś więcej niż zwykłe pomieszczenie. To nie tylko świadectwo poczucia stylu właścicielki, ale także majstersztyk designu i funkcjonalności.

Kuchnia z eleganckimi płytkami dekoracyjnymi Aparici Gatsby i granatowymi meblami