Carrea sklep z płytkami
0
Brak produktów w koszyku.
LOGO INCANCA
Incana
Incana to producent kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego. Marka powstała w 2004 roku, siedziba firmy mieści się w Ścinawie.
Widok:
Sortuj:

Incana szczególną uwagę przywiązuje do jakości surowców z jakich powstają ich produkty. Oferowany towar jest poddawany wszelkim testom wymaganym przez Unię Europejską. Celem marki INCANA jest zaproponowanie klientowi rozwiązań umozliwiających łatwa i efektowną dekorację ścian wewnątrz pomieszczeń użytkowych oraz elewacjach budynków.Aranżację firmy INCANA są często inspiracją dla klientów jak wykończyć i nadać charakteru wnętrzom swoich domów.

Wnętrza w stylu Incana

Oferta marki stale wzbogacana jest o nowe linie produktów inspirowanych współczesnymi trendami. Aktualna kolekcja to sześć linii materiałów wykończeniowych przeznaczonych do dekorowania wnętrz i elewacji budynków. Są to płytki imitujące różne rodzaje kamienia dekoracyjnego, płytki stylizowane na cegłę, beton architektoniczny i drewno, a także klasyczne płytki dekoracyjne tworzone z myślą o eleganckich wnętrzach, w tym płytki przestrzenne, o fakturze materiałów tekstylnych i inne. Szóstą kategorią produktów marki Incana są panele tapicerowane tworzone z myślą o sypialniach, pokojach dziecięcych i eleganckich przedpokojach, które nie tylko dekorują i zabezpieczają ściany, ale także wygłuszają wnętrza i nadają im przyjemniejszy w odbiorze, bardziej przytulny charakter. Podstawą oferty Incana jest kamień dekoracyjny i płytki imitujące cegły. To materiały wykonane z najlepszej jakości surowca, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii produkcji, zachwycające dużą szczegółowością wykonania, oryginalnością zastosowanych wzorów i wytrzymałością.

Kamień dekoracyjny lub cegła na ścianie 

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych odbiorców, firma Incana wprowadziła do oferty wiele rodzajów kamienia dekoracyjnego i płytek betonowych imitujących różne rodzaje cegły. To atrakcyjnie prezentujące się, trwałe, odporne na uszkodzenia i blaknięcie nowoczesne materiały wykończeniowe dedykowane wnętrzom industrialnym, glamour, nowojorskim, urządzonym w stylu loftowym, retro lub vintage. Betonowe płytki dekoracyjne Incana, imitujące różne gatunki kamienia, są mrozoodporne i z powodzeniem można używać ich zarówno przy dekoracji ścian wewnętrznych, jak i zewnętrznych elewacji budynków, do wykańczania tarasów i balkonów. W ofercie marki Incana znaleźć można płytki imitujące skały, piaskowiec, różnego rodzaju minerały i kamienie naturalne o charakterystycznej strukturze wewnętrznej, z wyraźnie zaznaczonymi żyłami i efektownymi przebarwieniami. Kamienie dekoracyjne na ścianę Incana nie wyczerpują oferty marki. Ich zamiennikiem mogą być płytki imitujące beton architektoniczny i tworzone z myślą o stylu skandynawskim płytki imitujące drewno.