0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Dwustrefowa, duża łazienka z wanną i prysznicem to projekt dedykowany miłośnikom przestronnych pokoi kąpielowych, który można wdrożyć w pomieszczeniu o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych w luksusowym apartamencie lub domu jednorodzinnym. Aranżacja carrea.pl zakłada wykorzystanie dekoracyjnych płytek ściennych Lux Grota Oro, wolnostojącej wanny, umywalki nablatowej, designerskich baterii i zestawu prysznicowego w kolorze czarnym.

Pokój kąpielowy z wolnostojącą wanną i kabiną Walk In

Przestronna łazienka została podzielona na dwie strefy kąpielowe rozdzielone ścianą wykończoną ozdobnymi płytkami wielkoformatowymi Lux Grota Oro i ażurowymi lamelami drewnianymi. Podłogi i część ścian łazienki wyłożono płytkami imitującymi lastryko w kolorze ciemnobeżowym. Duża łazienka z wanną i prysznicem, umywalką nablatową oraz strefą relaksu to kompaktowy projekt zarezerwowany dla przestronnych pomieszczeń, które można zaadaptować na wielofunkcyjny pokój kąpielowy. Ważnymi elementami aranżacji są: wolnostojąca wanna ze ścienną baterią podtynkową 5-częściową, prysznic Walk In z termostatycznym zestawem prysznicowym oraz nablatowa umywalka z baterią podtynkową czarną 2-częściową. 

Modnie urządzona, duża łazienka z wanną i prysznicem to propozycja dla osób dysponujących przestronnym pomieszczeniem mieszkalnym, które można zaaranżować na potrzeby wielofunkcyjnego pokoju kąpielowego. Łazienka została podzielona na dwie strefy kąpielowe i wyodrębniony kącik relaksu z wygodnym fotelem o funkcji leżaka. Projekt można zrealizować w pomieszczeniu o powierzchni około 18 metrów kwadratowych.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów