0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Przestronna łazienka z kolorowymi płytkami to oryginalny projekt dedykowany miłośnikom stylu vintage i orientalnych, bogatych aranżacji. Podstawą projektu są niezwykle dekoracyjne, wielokolorowe płytki z kolekcji Aparici Carpet, które nadając całości wystroju przytulny, a przy tym wyjątkowo ozdobny charakter. Łazienka wyposażona jest w kamienny blat, umieszczone nad nim lustro oraz ustawione do niego prostopadle, funkcjonalne półki.

Elegancka łazienka w stylu vintage

W projekcie przestronnej łazienki wykorzystaliśmy kilka rodzajów wielokolorowych płytek z orientalnymi motywami oraz jednokolorowe płytki imitujące beton, doskonale wpisujące się w potrzebny wielu współczesnych aranżacji. Projekt kolorowej łazienki z wykorzystaniem płytek Aparici Carpet, Town Grey i Ivory zakłada również sięgnięcie po drewnopodobne płytki podłogowe z serii Milena Cerezo. Integralną częścią aranżacji jest długi, marmurowy blat oświetlony przez lampy w stylu loft i wykonane w podobny sposób półki umieszczone na sąsiedniej ścianie. Aranżacja kolorowej łazienki uwzględnia również obecność dużego lustra umieszczonego centralnie nad umywalką oraz kilku charakterystycznych gadżetów wpisujących się w specyfikę stylu vintage. 

Otwarta i przestronna, bo mająca 12 m2 powierzchni, łazienka z kolorowymi płytkami to propozycja stworzona z myślą o domach, apartamentach i loftach urządzonych w stylu vintage. Ze względu na występujące w projekcie liczne ornamenty, odpowiednia jest również dla aranżacji utrzymanych w stylu orientalnym. Skorzystaj z propozycji carrea.pl i stwórz efektowną łazienkę swoich marzeń!

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów

Zofia Szade
09-04-2017
Piękna jest ta kolekcja
Natalia Krupa
30-04-2017
Cudowne, będziemy robili łazienkę z tą kolekcją!
Kamila
02-05-2017
Takze bardzo mi sie podoba ta łazienka
Kinga Zakrzewska
04-05-2017
Piękne nasza łazienka wyglada cudownie. Dziękujemy CARREA!
Edyta Rowicka
05-06-2018
Przepiękna..