0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Urządzona w minimalistycznym stylu skandynawskim, brązowa łazienka z dużym blatem i umieszczoną w jego centralnym punkcie designerską umywalką, to jeden z wielu projektów carrea.pl dedykowanych niewielkim łazienkom znajdującym się w blokach, kamienicach oraz domach jednorodzinnych. Postaw na nietuzinkowy wystrój o ciemniejszej kolorystyce. Inspiracje z naszego serwisu pomogą Ci zaprojektować modną łazienkę w każdym wnętrzu.

Skandynawska łazienka o minimalistycznym wystroju

Do przygotowania projektu wykorzystaliśmy hiszpańskie płytki ścienne i podłogowe Emigres, efektowny blat w kolorze brązu oraz dużą szafkę ścienną z lustrzanym frontem. Ważnym elementem aranżacji jest biała umywalka nablatowa owalna w kształcie misy, wykonana z ceramiki lub tzw. lanego marmuru, uzupełniona stojącą baterią umieszczoną w blacie. Łazienka z dużym blatem jest wnętrzem przestronnym i otwartym, niemal ascetycznym. Aranżacja brązowej łazienki przewiduje rezygnację z szafki umywalkowej, której miejsce zajmuje większa szafka wisząca umieszczona nad blatem. Brązowa łazienka bazuje na długim blacie, szarych płytkach ściennych o strukturalnej powierzchni i gresowych płytkach podłogowych gładkich. Zastosowanie jaśniejszych płytek sprawia, że jest to w zasadzie łazienka szaro-brązowa, z wyrazistym kolorem ciemnego brązu.

Zaadaptuj projekt do potrzeb własnej łazienki, sięgając po oryginalną hiszpańską terakotę i gres, modną umywalkę i dedykowany jej masywny blat. Brązowa łazienka sprawdzi się w każdym wnętrzu, również w mniejszych pomieszczeniach w blokach i kamienicach.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów