0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Urządzona w stylu skandynawskim biała łazienka z wanną wolnostojącą to projekt z oferty carrea.pl stworzony z myślą o przestronnym wnętrzu (około 12 m2). Naszym założeniem było umiejętne zestawienie nowoczesnych i eleganckich materiałów wykończeniowych z drewnem. W ten sposób powstała aranżacja łącząca funkcjonalność ze skandynawskim minimalizmem i typowymi dla tego stylu elementami drewnianymi.

Biel i drewno w skandynawskiej łazience

Przygotowany przez nas projekt białej łazienki z wanną wolnostojącą, drewnianym regałem i toaletką, na której ustawiliśmy modną umywalkę nablatową oraz zawieszonym nad nią lustrem to inspiracja dla każdego, kto chce urządzić funkcjonalną, dużą łazienkę w domu jednorodzinnym lub przestronnym apartamencie. Aranżacja białej łazienki z wanną wolnostojącą przewiduje zastosowanie wyrafinowanych materiałów wykończeniowych, takich jak drewnopodobne płytki podłogowe z kolekcji Neila Maple Natura, dekoracyjne płytki ścienne Polar Nacar Tuck oraz bardziej uniwersalne Polar Nacar. Biała łazienka z wanną wolnostojącą, drewnianymi meblami i modną umywalką nablatową to projekt dedykowany nowoczesnym wnętrzom o skandynawskiej stylistyce wykończenia. 

Inspiruj się naszymi pomysłami i twórz aranżacje wnętrz nowoczesnych, uzupełnionych materiałami naturalnymi. Biała łazienka z wanną wolnostojącą, drewnianymi meblami i imitującymi drewno płytkami podłogowymi to projekt dedykowany przestronnym apartamentom oraz domom z dużymi łazienkami. Korzystaj z naszych pomysłów, sięgając po wysokiej klasy materiały wykończeniowe przy własnych aranżacjach!

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów