0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Ceglana łazienka z dwoma umywalkami nablatowymi

Dodał:
Kategoria:

Wnętrze w stylu loft można zorganizować nawet w niewielkim mieszkaniu w bloku, czego doskonałym przykładem jest ceglana łazienka z białą szafką wyposażoną w długi blat i dwoma umywalkami nablatowymi o prostokątnym kształcie. Prezentowany projekt zakłada zaaranżowanie łazienki o powierzchni zaledwie 4 m2 i jest doskonałą propozycją dla wszystkich miłośników surowego, ale i eleganckiego stylu loftowego.

Loftowa łazienka z ceglaną ścianą w bloku

Do stworzenia projektu wykorzystaliśmy oryginalne, hiszpańskie płytki ceglane do łazienki od marki Aparici z serii Brickwork Grey. To gładka terakota o matowym wykończeniu, w rozmiarze imitującym tradycyjną cegłę o surowym wyglądzie, idealnie nadająca się do zaaranżowania wnętrza w popularnym stylu loftowym. Łazienka z ceglaną ścianą została wyposażona w białą szafkę z długim blatem. Na jego powierzchni umieściliśmy dwie umywalki nablatowe wykonane z konglomeratu (lany marmur) i dwie niezależne baterie stojące. Uzupełnieniem projektu są niewielkie lustra umieszczone nad umywalkami, designerskie oświetlenie ścienne i loftowa lampa wisząca jednopunktowa z białym kloszem. Całość zmieści się w typowej łazience w bloku.

Użyj projektu carrea.pl do zaprojektowania eleganckiego wnętrza łazienki w standardowym mieszkaniu w bloku lub domu jednorodzinnym. Ceglana łazienka to idealna propozycja dla miłośników stylu loftowego, ale jej elementy z powodzeniem można wykorzystać również w innych, równie efektownych aranżacjach, na przykład we wnętrzach w luksusowym stylu nowojorskim lub glamour.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów