0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Zlokalizowana w pomieszczeniu z oknem, szara łazienka z dużym blatem to oryginalny projekt wnętrza dobrze wpisującego się w potrzeby wielu nowoczesnych aranżacji. Naszym motywem przewodnim były w tym przypadku płytki ścienne gresowe z kolekcji Delta i Baltico Gris oraz cieszący się dużą popularnością blat łazienkowy, którego naturalnym uzupełnieniem jest umywalka nablatowa. 

Nowoczesna łazienka w szarej tonacji kolorystycznej

Zaproponowana przez serwis carrea.pl aranżacja szarej łazienki z blatem sprawdzi się w wielu współczesnych wnętrzach, choć prezentowany projekt dedykowany jest dużej łazience z oknem. Projekt szarej łazienki z blatem pod umywalkę ceramiczną i dedykowaną jej, nowoczesną baterię ścienną, zakłada również obecność prostokątnego lustra oraz drobnych dekoracji podkreślających nowoczesny charakter wystroju wnętrza. Inspiracje do przygotowania projektu czerpaliśmy z wystrojów bazujących na betonie architektonicznym, stąd w naszym projekcie pojawiają się szare płytki ścienne gresowe w dwóch typach wykończenia. Ciekawym pomysłem okazał się wybór płytek Delta Gris, które imitują wzór typowy dla tapety i tym samym przełamują minimalizm nowoczesnego wystroju. 

Dekorowana ściennymi płytkami gresowymi szara łazienka z dużym blatem ma potencjał, by stać się atrakcyjnym dopełnieniem wystroju każdego nowocześnie urządzonego mieszkania, apartamentu, loftu czy domu. Korzystaj z naszych pomysłów, tworząc własne, unikatowe projekty. Sięgając po oryginalne materiały wykończeniowe, nadasz im ciekawszy charakter.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów

Asia
14-10-2016
Płytki są matowe czy w połysku ?