0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Duża łazienka z niebieskimi płytkami ściennymi patchwork, wolnostojącą wanną, białymi płytkami podłogowymi i przeszkloną kabiną prysznicową to propozycja dedykowana miłośnikom stylu minimalistycznego i surowej nowoczesności. Projekt został stworzony z myślą o łazience średniej wielkości z oknem. Sprawdzi się w domach, kamienicach i dużych apartamentach.

Biało-niebieska łazienka w stylu minimalistycznym

Przygotowując projekt łazienki z niebieskimi płytkami, skorzystaliśmy z niezwykle dekoracyjnych, wyróżniających się atrakcyjnym motywem graficznym ściennych płytek patchwork z kolekcji Vanguard System. Płytki zabezpieczają ścianę, przy której umieściliśmy wannę wolnostojącą. Aranżacja łazienki z niebieskimi płytkami zakłada wykończenie pozostałych ścian białymi płytkami z kolekcji Art White. Do wykończenia podłogi wykorzystaliśmy płytki Neutral Blanco Natural. Integralną częścią projektu jest centralnie umieszczona wanna wolnostojąca z minimalistyczną baterią ścienną oraz przeszklona kabina prysznicowa bez tradycyjnego brodzika - podłogi w kabinie zostały wyłożone płytkami imitującymi drewno. Nasze inspiracje z wanną wolnostojącą można wykorzystać w wielu projektach, zwłaszcza przy aranżacji nowoczesnych wnętrz. 

Zaprojektuj domową łazienkę, korzystając z sugerowanych przez carrea.pl materiałów wykończeniowych i elementów jej podstawowego wyposażenia. Duża łazienka z niebieskimi płytkami, wanną wolnostojącą i przeszkloną kabiną prysznicową jest propozycją uniwersalną, która sprawdzi się w wielu współczesnych domach, przestronnych apartamentach i loftach.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów