0
Brak produktów w koszyku.
Baza wiedzy

Nowa odsłona carrea.pl

14.07.2016 Kategoria: Newsy

Po długich miesiącach cięzkiej pracy w końcu możemy zaprezentować Państwu efekty naszej pracy. Nasz nowy serwis to połączenie sklepu internetowego wraz ze stroną inspiracyjną na której znajdą Państwo wiele ciekawych aranżacji pomieszczeń. Dołożyliśmy wszelkich starań żeby poruszanie się i zakupy były jak najbardziej intuicyjne i przyjazne użytkownikowi. Wprowadziliśmy wiele dodatkowych udogodnień zarówno dla klientów indywidualnych, architektów, wykonawców a także osób prowadzących własną dzialaność związana z wykończeniem wnętrz. 

Od teraz użytkownicy mają możliwość komentowania, dodawania własnych zdjęć z realizacji i zadawania pytań bezpośrednio przez stronę. Ułatwia to znacząco komunikację i poprawia ogólną jakość obsługi na której bardzo nam zależy. Zachęcamy gorąco do dodawania własnych inspiracji i realizacji. W przyszłości przewidujemy ciekawe konkursy dla najładniejszych realizacji.

Zachęcamy także architektówwykonawcówsklepy stacjonarne do rejestracji w naszym serwisie. Dzięki rejestracji zyskają Państwo dużo dodatkowych opcji dokładnie opisanych na stronach informacyjnych.

Zdajemy sobie zarazem sprawę że nasz portal na początku funkcjonowanie może zawierać drobne błędy, lecz staramy się je naprawiać na bieżąco tak żeby korzystanie z naszej strony było jak najmilszym doświadczeniem dla Państwa !

Zespół carrea.pl