0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Przestronna, mulitkolorowa łazienka z otwartym prysznicem to niezwykle oryginalny projekt dedykowany osobom poszukującym nietuzinkowych rozwiązań, urządzających przestronny apartament lub dom w stylu loftowym. Nasza aranżacja inspiruje się barwnymi mozaikami, designerskimi meblami oraz równie wyrafinowanymi elementami podstawowego wyposażenia łazienkowego.

Modna łazienka w stylu loftowym

Osobom odważnym, które chcą stworzyć niepowtarzalne wnętrze domowej łazienki polecamy projekt multikolorowej łazienki z otwartym prysznicem typu Walk In, bez brodzika, z szafką drewnianą uzupełnioną dużym blatem, na którym umieściliśmy modną umywalkę nablatową, z transparentnym fotelem, drewnianymi półkami i dużym lustrem umieszczonym centralnie nad umywalką. Mulitkolorowa łazienka z otwartym prysznicem jest projektem stworzonym z myślą o łazience o powierzchni około 15 m2, najlepiej z oknem – światło dzienne doskonale zrównoważy ciemniejsze wykończenie mozaikowych ścian i podłogi wyłożonej drewnopodobnymi płytkami Sonar Dark Natural. Nasza aranżacja multikolorowej łazienki z otwartym prysznicem uwzględnia zastosowanie wielu rodzajów płytek ściennych, w tym z serii Glam & Rebel Decor oraz Moving Black.

Uzupełnieniem ściennej aranżacji, dzięki której mulitkolorowa łazienka z otwartym prysznicem stała się tak wyjątkowa, jest ozdobna bordiura Vanguard Mix Tabaco. Korzystaj z pomysłów przygotowanych przez serwis carrea.pl oraz sięgaj po oferowane przez nas materiały wykończeniowe, tworząc piękne wnętrza oferujące najwyższy poziom komfortu codziennego użytkowania.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów