0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Inspirowana kolorowymi mozaikami, przestronna łazienka w stylu orientalnym to projekt dedykowany dużym, otwartym pomieszczeniom, idealny do zastosowania w obszernym apartamencie, lofcie lub domu z wyjściem na taras. Aranżacja przygotowana przez serwis carrea.pl uwzględnia bambusowe i drewniane dodatki, które pozwalają nadać całości kompozycji bardziej egzotyczny charakter.

Duża łazienka z kolorową mozaiką

Zafascynowani barwami azjatyckich krain przygotowaliśmy projekt łazienki w stylu orientalnym z drewnianymi dodatkami, dwoma wolnostojącymi umywalkami i bambusowymi elementami wykończenia. Nasza łazienka w stylu orientalnym to połączenie kolorowej mozaiki z jednokolorowymi płytkami łazienkowymi o zróżnicowanej fakturze i w wielu formatach. Do wykończenia łazienki wybraliśmy m.in. białe płytki ścienne Art White oraz kontrastujące z nimi czarne płytki podłogowe Neutral Negro Natural. Aranżacja łazienki w stylu orientalnym uwzględnia oczywiście zastosowanie dodatków wykonanych z materiałów naturalnych, typowych dla krajów Azji, takich jak bambus. Nasze aranżacje wnętrz to także wyrafinowane elementy łazienkowego wyposażenia, w tym przypadku designerskie umywalki wolnostojące, drewniane meble, wieszaki i lampy.

Zaprojektuj łazienkę marzeń, inspirując się wybranymi z naszych projektów. Jeśli lubisz kolory, łazienka w stylu orientalnym, z designerskimi elementami wyposażenia i efektownym wykończeniem ścian oraz podłogi najwyższej jakości płytkami, z pewnością podbije Twoje serce. Korzystaj z naszych pomysłów, urządzając łazienkę w mieszkaniu, domu, lofcie lub apartamencie.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów