0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Morska łazienka z wanną i z oknem

Dodał:
Kategoria:

Pozostałe zdjęcia

Kompaktowa, niewielka łazienka w kolorze morskim z wanną, umywalką, miską WC, zlokalizowana w pomieszczeniu z oknem, to projekt stworzony z myślą o właścicielach mieszkań w starych kamienicach i tradycyjnych blokach. Aranżacja bazuje na wykorzystaniu atrakcyjnie prezentujących się, małoformatowych płytek ściennych w kolorze morskim, białych mebli łazienkowych, wanny pod zabudowę, ściennej umywalki i podwieszanej miski WC.

Tradycyjna łazienka w szmaragdowym kolorze morza

Projekt serwisu carrea.pl powstał z myślą o aranżacji niewielkich łazienek w blokach i kamienicach, zwłaszcza łazienek wyposażonych w okno. To kompaktowa aranżacja uwzględniająca możliwość montażu w łazience zarówno wanny, jak i miski WC oraz umywalki. Do wykończenia ścian w łazience wykorzystaliśmy efektownie prezentujące się płytki o szmaragdowej barwie, prostokątne, szkliwione. Płytki zostały użyte również do przygotowania półki w zabudowie stelaża pod podwieszaną toaletę i wykończenia parapetu pod oknem. Łazienka w kolorze morskim została wyposażona w wannę, umywalkę ścienną i miskę WC, okrągłe lustro i szafkę z białymi frontami na ręczniki, artykuły higieniczne i środki czystości.  

Biało-zielona łazienka w kolorze morskim to projekt nadający się do wdrożenia w pomieszczeniu o powierzchni zaledwie kilku metrów kwadratowych, zwłaszcza w małych wnętrzach wyposażonych w okno. Aranżacja umożliwia stworzenie kompaktowej łazienki w stylu nowoczesnym z toaletą i wanną, z umywalką ścienną i podwieszaną miską WC w zabudowie oraz białymi szafkami wiszącymi umieszczonymi we wnęce. 

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów