0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Nowoczesna, zielona łazienka z czarnymi półkami pod umywalkę nablatową lub dwie mniejsze umywalki to propozycja dla fanów nowoczesności, minimalizmu i funkcjonalności. Projekt sprawdzi się we wnętrzach o powierzchni około 7 m2, a zatem z powodzeniem może być wdrożony w wielu tradycyjnych mieszkaniach o mocno ograniczonym metrażu.

Aranżacja łazienki w kolorach zieleni, bieli i czerni

Nasz pomysł na aranżację wnętrza średniej wielkości łazienki zakłada połączenie zielonych elementów wykończeniowych z białymi. Projekt zielonej-białej łazienki obejmuje również wykonanie czarnej półki pod instalację designerskiej umywalki lub dwóch mniejszych umywalek nablatowych. Integralną częścią projektu są piękne płytki łazienkowe, które od razu można zamówić za pośrednictwem serwisu carrea.pl – kupujesz dokładnie te płytki, które zostały zaprezentowane w przygotowanej aranżacji. Zielona łazienka z czarnymi półkami pod umywalkę to także białe płytki podłogowe oraz dekoracyjne płytki na ściany – białe i czarne. Integralną częścią projektu jest stylowa wanna wolnostojąca, do której warto dokupić minimalistyczną baterię. Aranżacja zielonej łazienki według naszego pomysłu to sprawdzony sposób na stworzenie świeżego i funkcjonalnego wnętrza.

Jeśli zielona łazienka z czarnymi półkami pod umywalkę i elegancką wanną wolnostojącą zainspirowała Cię do remontu domowej łazienki, skorzystaj z naszej oferty i zamów wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Oczywiście zachęcamy również do przyjrzenia się pozostałym projektom. Być może jeden z nich stanie się dla Ciebie inspiracją do stworzenia prywatnego SPA.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów