0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Utrzymana w morskim klimacie niebieska łazienka z ukrytą kabiną prysznicową, ścienną szafką z dwiema umywalkami wpuszczonymi w blat, designerskim oświetleniem i smukłymi lustrami to propozycja dla osób preferujących nowoczesne aranżacje wnętrz, dedykowane łazienkom o powierzchni około 8 m2. Projekt może być zrealizowany w bloku, kamienicy lub domu jednorodzinnym.

Morska łazienka w nowoczesnym wydaniu

Do stworzenia projektu wykorzystaliśmy białe i niebieskie płytki do łazienki hiszpańskiej marki Aparici. Są to płytki podłogowe i ścienne, gładkie i trójwymiarowe, o fakturze nieregularnych płyt kamiennych, doskonale wpisujące się w nowoczesny wystrój wielu współczesnych aranżacji. Biało-niebieska łazienka zakłada obecność minimalistycznej szafki umywalkowej i dwóch umywalek wpuszczanych w blat. Częścią projektu jest prysznic schowany za ścianą, znajdujący się za umywalkami oraz designerskie kinkiety oświetlające wybrane punkty przestrzeni, przede wszystkim umieszczone nad umywalkami pionowe lustra. Niebieska łazienka jest pozbawiona dodatkowych mebli, dzięki czemu wnętrze wydaje się bardziej przestronne i jasne. Jest to łazienka do aranżacji w bloku, kamienicy lub domu w pomieszczeniu o powierzchni około 8 m2.

Wykorzystaj gotowy projekt carrea.pl i dostosuj go do własnych potrzeb! Niebieska łazienka z zamaskowaną kabiną prysznicową, dwiema umywalkami, designerskim oświetleniem ściennym i pięknymi płytkami hiszpańskimi to modne i funkcjonalne wnętrze, które z powodzeniem możesz dostosować do wymogów nieco mniejszej łazienki w bloku lub domu jednorodzinnym.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów