0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Marmurowa łazienka z lustrzaną toaletką

Dodał:
Kategoria:

Prawdziwie luksusowa łazienka marmurowa to projekt, który powinien usatysfakcjonować każdego miłośnika ekstrawaganckiego stylu glamour, eleganckich wnętrz rustykalnych i nietuzinkowych, nowojorskich aranżacji. Co ważne, projekt można zrealizować w łazience o niewielkim metrażu (6 m2) w domu jednorodzinnym, odnowionej kamienicy lub mieszkaniu w bloku.

Efektowna łazienka w stylu glamour

Jeśli preferujesz bogate aranżacje wnętrz mieszkalnych, które bazują na luksusowych materiałach wykończeniowych, atrakcyjnie stylizowanych meblach i akcesoriach to łazienka marmurowa z piękną szafką i umywalką nablatową, efektowną baterią ścienną, lustrem w rzeźbionej ramie oraz toaletką z lustrem i drewnianym krzesłem o tapicerowanym siedzisku z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zaprezentowana aranżacja łazienki marmurowej zakłada użycie trwałych płytek hiszpańskich Aparici, gładkich i błyszczących, które imitują naturalne płyty kamienne. Do dekoracji ścian i podłóg wykorzystaliśmy płytki z kolekcji Statuario Blanco, również ich dekoracyjne wersje oraz listwy ozdobne. Istotnym elementem projektu jest lustrzana toaletka oraz luksusowa szafka umywalkowa ze stylizowanym blatem i nóżkami, z umywalką nablatową w kształcie wysokiej misy.

Urządź domową łazienkę w luksusowym stylu glamour, korzystając z projektu carrea.pl i dedykowanych jego realizacji elementów, przede wszystkim wysokiej klasy materiałów wykończeniowych. Łazienka marmurowa wyłożona pięknymi płytkami hiszpańskimi Aparici to jasne i eleganckie wnętrze, które można stworzyć zarówno w bloku jak i przestronnym domu jednorodzinnym.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów