0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Łazienka

Kategoria:

Pozostałe zdjęcia

Bazująca na zastosowaniu drewna i modnych płytek drewnopodobnych, uwzględniająca użycie luksusowych elementów wyposażenia, prezentowana aranżacja naturalnej łazienki pozwoli wprowadzić do wnętrza domu klimat egzotycznych wakacji. To projekt stworzony  z myślą o budowie eleganckiego pokoju kąpielowego w przestronnej łazience.

Nowoczesna łazienka w naturalnym wydaniu

Do przygotowania projektu wykorzystaliśmy drewnopodobne płytki podłogowe i śnieżnobiałe płytki ścienne o standardowym formacie. Łazienka została wyposażona w ekskluzywną, ustawioną w centralnym punkcie wannę wolnostojącą na dekoracyjnych, złotych nogach, podwieszany bidet i miskę WC w zabudowie podtynkowej, loftowy stolik i prostokątne lustro w bogatej ramie. Aranżacja naturalnej łazienki powstała z myślą o wnętrzu wyposażonym w duże okno. Do jego zabezpieczenia wykorzystaliśmy drewniane żaluzje. Uzupełnieniem projektu są lampy wiszące w ażurowych kloszach stylizowanych na orientalne klatki dla ptaków. Istotnym elementem aranżacji jest także duża, wysoka roślina doniczkowa i charakterystyczny hamak o funkcji wiszącego siedziska, będący bezpośrednim nawiązaniem do klimatu egzotycznych wakacji nad morzem. 

Stwórz prawdziwie relaksujący klimat w domowej łazience, do jej aranżacji wykorzystując materiały naturalne, elegancką armaturę łazienkową, stylizowane meble i kojarzące się z wypoczynkiem akcesoria. Aranżacja naturalnej łazienki sprawdzi się w pomieszczeniu o średnim metrażu, najlepiej z oknem i możliwością montażu wolnostojącej wanny z baterią.

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów