0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Fanom klasycznych połączeń bieli z czernią polecamy projekt serwisu carrea.pl zakładający zastosowanie ciemnych i jasnych płytek łazienkowych – grafitowa łazienka z drewnianymi elementami wykończeniowymi to pomysł na stworzenie ciepłego i jednocześnie minimalistycznego wnętrza odpowiadającego potrzebom wielu współczesnych aranżacji. To projekt dla średnich łazienek o powierzchni około 5 m2.

Ciepły minimalizm we współczesnej łazience

Klasyczne połączenia kolorystyczne w zestawieniu z drewnianymi akcentami sprawiają, że grafitowa łazienka jest nie tylko wnętrzem nowoczesnym i funkcjonalnym, ale i niezwykle przyjemnym w odbiorze, i to pomimo surowości zastosowanych w niej elementów wykończeniowych. Projekt grafitowej łazienki z drewnianymi dodatkami zakłada użycie czterech różnych rodzajów płytek – dwóch rodzajów grafitowych i jednego rodzaju białych płytek ściennych oraz drewnopodobnych płytek podłogowych. Aranżacja grafitowej łazienki z drewnianymi dodatkami przewiduje również instalację podłużnego blatu drewnianego, umieszczonej na nim ceramicznej umywalki nablatowej oraz zwieszonego na ścianie dużego lustra. Nasze inspiracje płyną z natury, w związku z czym uzupełnieniem projektu są zielone rośliny ozdobne.

Stwórz przytulne wnętrze nowoczesnej łazienki o minimalistycznym wykończeniu, inspirując się naszym projektem, wzbogacając go o własne elementy nadające całości stylizacji bardziej indywidualny, osobisty charakter. Grafitowa łazienka z elementami drewnianymi to modne wnętrze, które można zaaranżować nawet w niewielkiej łazience, w tradycyjnym mieszkaniu, w bloku. 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów