0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Miłośnikom klasycznych połączeń czerni i bieli polecamy projekt wyrafinowanej łazienki – czarna łazienka z wanną wolnostojącą i dekoracyjną umywalką nablatową to idealny pomysł na aranżację pomieszczenia o niewielkim metrażu. Nasz projekt sprawdzi się we wnętrzu liczącym zaledwie 6 m2. To sprawdzony wybór, by przekształcić niewielką łazienkę w wyrafinowane, domowe SPA. 

Stylowa łazienka w czerni i bieli

Kompleksowa aranżacja łazienki według naszego pomysłu obejmuje łączenie czarnych elementów wykończeniowych z bielą podłóg i łazienkowej ceramiki. Projekt czarnej łazienki z wanną wolnostojącą zakłada wykończenie ścian przy wykorzystaniu płytek łazienkowych Nordic Negaro oraz Nordic Blancko. Naturalnym dopełnieniem tak przygotowanego wystroju powinna być elegancka wanna wolnostojąca oraz umywalka nablatowa umieszczona na brązowej półce – w obu przypadkach korzystamy z nowoczesnych baterii o minimalistycznej formie. Zresztą cała aranżacja czarnej łazienki bazuje na oszczędnym gospodarowaniu dostępną przestrzenią i zastosowanymi do jej wypełniania przedmiotami. Czarna łazienka z wanną wolnostojąca to przede wszystkim propozycja dla miłośników minimalizmu i nowoczesności.

Urządź wnętrze swojego domu w niepowtarzalny, niezwykle wyrafinowany i jednocześnie funkcjonalny sposób. Korzystaj z inspiracji przygotowanych przez serwis internetowy carrea.pl i od razu zamawiaj dedykowane dostępnym projektom elementy wykończeniowe. Jeśli spodobała Ci się nasza czarna łazienka z wanną wolnostojącą, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów