0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Biała łazienka z dwoma umywalkami nablatowymi

Dodał:
Kategoria:

Minimalistyczna, biała łazienka z dwoma umywalkami nablatowymi oraz dwoma lustrami pojedynczymi to projekt dedykowany osobom urządzającym niewielkie wnętrze, zwłaszcza fanom nowoczesnych aranżacji stroniących od przesadnej dekoracyjności. W celu podkreślenia elegancji łazienki do jej urządzenia wybraliśmy zróżnicowane, wysokiej klasy materiały wykończeniowe.

Mała łazienka w stylu minimalistycznym

Nasz projekt białej łazienki nie wykluczy użycia płytek łazienkowych o kontrastującej, ciemnej barwie. Wręcz przeciwnie, zgodnie z naszym pomysłem biała łazienka z dwoma umywalkami nablatowymi została uzupełniona ścianą wyłożoną czarnymi płytkami z kolekcji Nordic Negro Effect, z charakterystycznym połyskiem i efektownym wykończeniem o strukturze podłużnych pasów. Nasza aranżacja białej łazienki zakłada również użycie tego samego typu płytek w kolorze białym do wykończenia głównej ściany, do której zostanie przytwierdzony blat z umywalkami. Dolną część ściany sugerujemy wyłożyć dużymi, gładkimi płytkami łazienkowymi z serii Nordic Blanco – to uniwersalny wybór, na którym bazują różnorodne aranżacje wnętrz wielu nowoczesnych łazienek.

Projekt carrea.pl to inspiracja do modnego zaaranżowania niewielkiej łazienki w tradycyjnym mieszkaniu lub domu, kierowany przede wszystkim do osób stawiających na nowoczesność i minimalizm współczesnych aranżacji. Biała łazienka z dwoma umywalkami nablatowymi sprawdzi się już w pomieszczeniu o powierzchni około 4 m2. Wybierz ten projekt, zwłaszcza jeśli doceniasz estetyczne walory zestawień koloru białego z czernią.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów