0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Projekt domu

Kategoria:

Pozostałe zdjęcia

Nowoczesny projekt domu zakłada użycie wielkoformatowych płytek imitujących marmur, charakteryzujących się nieregularną linią żył mineralnych o idealnie gładkiej powierzchni oraz płytek imitujących drewno, wykorzystanych do wykończenia narożnych ścian, a także części podłóg w salonie i łazience

Pomysł na aranżację parteru dwupoziomowego domu

Elegancka i jednocześnie niezwykle nowoczesna aranżacja domu została stworzona z myślą o atrakcyjnym wykończeniu poziomu 0 i jego funkcjonalnym wyposażeniu. W naszym projekcie salon w sposób płynny łączy się z kuchnią. Niewielki, ale uzupełniony o duże okno aneks kuchenny został wyposażony w nowoczesne meble z białymi frontami i drewnianym blatem. Dopełnieniem wyposażenia kuchni są czarne, przeszklone szafki wiszące, które trafnie korespondują z bielą pozostałych elementów wystroju eleganckiego wnętrza. Projekt domu przewiduje wyposażenie salonu w kanapę i dużą pufę tapicerowaną szarą tkaniną, w nowoczesny stolik podwójny o marmurowym blacie, szafkę podwieszaną i umieszczony tuż nad nią płaski telewizor. Aranżacja domu uwzględnia także łazienkę, którą wyposażyliśmy w wannę, kabinę prysznicową i sporą liczbę mebli do przechowywania akcesoriów. Łazienka z oknem została wykończona płytkami o strukturalnej powierzchni, imitującymi kamień i płytkami podłogowymi w stylu drewnianych desek.

Marzysz o atrakcyjnej aranżacji nowego domu? Wybierz prezentowany projekt domu lub zainspiruj się naszymi pomysłami i stwórz własne, spersonalizowane wnętrze. Korzystaj z podpowiedzi i oferowanych przez nas materiałów wykończeniowych najwyższej jakości.

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów