0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Gdy ilość wolnej przestrzeni jest mocno ograniczona, ciekawym wyborem może okazać się minimalistyczna kuchnia z drewnianymi meblami. To projekt stworzony z myślą o kawalerkach i lokalach mieszkalnych, w których salon łączy się z aneksem kuchennym. Idealny wybór dla miłośników nowoczesnych aranżacji wykorzystujących zalety mebli drewnianych. 

Stylowa kuchnia w minimalistycznym wydaniu

Przygotowany przez carrea.pl oryginalny projekt minimalistycznej kuchni z drewnianymi meblami bazuje na wykorzystaniu podłogowych płytek drewnopodobnych typu Eleganza Roble oraz dwóch rodzajów dekoracyjnych płytek ściennych: Blanco Brillo i Wallen Branco Brillo. Integralną częścią koncepcji, na której opiera się minimalistyczna kuchnia z drewnianymi meblami, są ustawione pod ścianą szafki z białymi frontami i drewnianym blatem roboczym oraz nowoczesny stół drewniany z krzesłami w stylu skandynawskim (drewniane, wąskie nogi oraz wyprofilowane, białe siedziska z oparciem). Jeśli zainteresował Cię nasz pomysł na aranżację wnętrza w stylu minimalistycznym, swój indywidualny projekt możesz uzupełnić również o drobne dodatki, takie jak drewniana półka umieszczona tuż nad ciągiem szafek kuchennych.

Zaprojektuj funkcjonalną kuchnię z wykorzystaniem ograniczonej liczby mebli i zyskaj cenną przestrzeń, która podkreśli otwarty charakter wnętrza Twojego mieszkania lub domu. Minimalistyczna kuchnia z drewnianymi meblami to propozycja skrojona na miarę potrzeb właścicieli zarówno nowych mieszkań, jak i lokali z dłuższą historią, które wymagają jedynie drobnego odświeżenia lub gruntownego remontu. 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów