0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Minimalistycznie wyposażona jadalnia z ceglaną ścianą to projekt dedykowany miłośnikom wyjątkowego stylu loftowego i osobom, szukającym oryginalnego pomysłu na aranżację przestronnego wnętrza w domu jednorodzinnym. Projekt uwzględnia obecność dużego okna w czarnej ramie z widokiem na ogród, zapewniającego stały dopływ naturalnego światła, które ociepli surowe wnętrze.

Modna jadalnia w stylu loft

Do przygotowania projektu wykorzystaliśmy carpetowe płytki podłogowe wielkoformatowe Kilim Nain Natural Aparici o gładkiej powierzchni i matowym wykończeniu oraz ścienne płytki tej samej hiszpańskiej marki, które wyglądem imitują szarą cegłę z serii Brickwork Grey. W celu przełamania szarości wnętrza, jadalnia z ceglaną ścianą została uzupełniona o dwa rodzaje płytek ściennych dekoracyjnych o niezwykle oryginalnych wzorach z kolekcji Aged Aparici. Z urozmaiconym wykończeniem ścian doskonale współgra wzorzysta podłoga. Uzupełnieniem wystroju jadalni jest duży żyrandol z beżowym kloszem i eleganckie krzesła drewniane z miękkimi siedziskami i piękną, jasną tapicerką.

Urządzona w stylu loftowym przestronna jadalnia z ceglaną ścianą to projekt, który można zrealizować w każdym przestronnym wnętrzu, najlepiej w pomieszczeniu z dużym oknem i widokiem na ogród. Cechami charakterystycznymi aranżacji są hiszpańskie płytki imitujące starą cegłę, ścienne płytki dekoracyjne i podłogowe płytki gładkie zdobione pięknymi wzorami. Wykorzystaj pomysły carrea.pl do zaprojektowania stylowej jadalni w swoim domu!

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów