0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Salon z kominkiem obudowanym cegłami

Dodał:
Kategoria:

Designerski salon z kominkiem obudowanym cegłą to projekt przewidziany do realizacji w stosunkowo małym wnętrzu (około 15 m2) pomieszczenia z dwoma dużymi oknami, które zapewnią dostęp do światła naturalnego. To wnętrze w stylu loftowym, wyposażone jedynie w kilka podstawowych mebli, z efektownym kominkiem budującym ciepły nastrój.

Loftowy salon z kominkiem do aranżacji w domu, kamienicy lub bloku

Loftowa aranżacja salonu z kominkiem zakłada wykorzystanie płytek hiszpańskiej marki Aparici, ściennych i podłogowych o ciekawym wzorze w wersji multikolor. Podłogowe płytki gresowe mają strukturalną powierzchnię. Płytki ścienne są gładkie, a ich oryginalna forma doskonale współgra z wyglądem minimalistycznego wnętrza. Kominek obudowany cegłą wprowadza do wnętrza domu ciepło i elegancję typową dla stylu loftowego. Prezentowany salon z kominkiem obudowanym cegłą został wyposażony w nowoczesną kanapę z szarą tapicerką, drewniane krzesła i stylową drewnianą półkę na ozdoby, książki i czasopisma. Dopełnieniem aranżacji jest designerska lampa stołowa i akcesoria kominkowe. Wnęka pod kominkiem służy przechowywaniu drewna.

Zainspiruj się projektem carrea.pl i zaaranżuj nowoczesny, mały salon w stylu loftowym! Jeśli interesują Cię kominki obudowane cegłą, zamiast standardowych cegieł do ozdobienia minimalistycznego kominka wykorzystaj hiszpańskie płytki z serii Brickwork Triangle Ornato. Salon z kominkiem obudowanym cegłą z powodzeniem możesz zrealizować w małym salonie w bloku, kamienicy lub domu jednorodzinnym. 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów