0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Otwarta, minimalistyczna łazienka z oryginalnymi dodatkami to nasza propozycja dla miłośników nowoczesności, osób urządzających tego typu wnętrza w przestronnych apartamentach, domach jednorodzinnych oraz zwykłych mieszkaniach w  blokach. Postaw na oszczędny design i najlepszej jakości materiały wykończeniowe. 

Nowoczesna łazienka w stylu minimalistycznym

Podstawą, na której zbudowaliśmy nasz projekt minimalistycznej łazienki z oryginalnymi dodatkami, są wysokiej klasy płytki podłogowe i ścienne w kolorze szarym, matowe, imitujące beton architektoniczny. Są to m.in. płytki łazienkowe z kolekcji Lander serii Pearl i Gris, również w wersji RLV z dekoracyjną strukturą podłużnych pasów. Prezentowana aranżacja minimalistycznej łazienki z oryginalnymi dodatkami zakłada obecność długiego blatu o drewnianym wykończeniu, nablatowej umywalki, ściennej baterii i okrągłego lustra. Całość doświetlona jest lampami w stylu industrialnym, co doskonale koresponduje z minimalistycznym wystrojem wnętrza. Loftowe aranżacje wnętrz nie wykluczają użycia kolorowych akcentów przełamujących monotonię surowego wystroju. W tym przypadku taką funkcję pełni żółty stolik vintage oraz abstrakcyjny obraz.

Pozbawiona klasycznych ozdób minimalistyczna łazienka z oryginalnymi dodatkami nie jest w najmniejszym stopniu nudna. Za przełamanie jej surowego charakteru odpowiadają drobne przedmioty, które wzbogacają wnętrze i nadają mu bardziej wyrafinowany charakter. Postaw na projekt carrea.pl i wykorzystaj nasze pomysły we własnych aranżacjach!

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów