0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Dla tych, którzy preferują industrialne klimaty dobrym wyborem będzie loftowa kuchnia z wyspą, z efektownym gresem podłogowym i utrzymanymi w podobnej perłowej kolorystyce płytkami łazienkowymi użytymi do wykończenia ścian. Integralną częścią projektu są szafki kuchenne z żółtymi frontami i stalowa wyspa z industrialnymi stołkami.

Kuchnia w stylu loft z wyjściem na taras

Prezentowany projekt kuchni loftowej dedykowany jest przede wszystkim przestronnym wnętrzom, najlepiej w opcji z wyjściem na taras, a zatem stanowi jeden z możliwych wyborów kuchennej aranżacji dla dużego domu. Kuchnia z wyspą w stylu loft bazuje na najwyższej jakości płytkach podłogowych, w tym na ich dekoracyjnej wersji Deco Cover Acero oraz użytych do wykończenia ścian płytkach łazienkowych Lander Perla. Loftowa kuchnia z wyspą to także nowoczesne meble z żółtymi frontami, których uzupełnieniem mogą być żółte lampy umieszczone centralnie nad wyspą czy kolorowe obrazki zawieszone na ścianach. Aranżacja kuchni w stylu loft zakłada również sięgnięcie po duży kredens z przeszklonym frontem, który warto wykorzystać do przechowywania kuchennych naczyń i akcesoriów.

Loftowa aranżacja wnętrza to propozycja dla miłośników nowoczesnego minimalizmu, surowych form i prymatu funkcjonalności nad dekoracyjnością. Loftowa kuchnia z wyspą, dedykowanymi jest drewnianymi stołkami i przeszklonym kredensem to dobry wybór dla większych pomieszczeń, najlepiej w wariancie z wyjściem na taras. Inspiruj się projektami carrea.pl i zaprojektuj kuchnię marzeń!

 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów