0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Nowoczesna kuchnia z drewnianymi akcentami

Dodał:
Kategoria:

Eklektyczne wnętrze o wysokim poziomie dekoracyjności – nowoczesna kuchnia z drewnianymi akcentami i ozdobnymi płytkami użytymi do wykończenia nie tylko podłogi, ale i ścian, to dobry wybór dla miłośników dość oryginalnych aranżacji. Jeśli nie boisz się odważnych akcentów, projekt carrea.pl może być dobrą inspiracją do stworzenia modnej i funkcjonalnej kuchni na miarę potrzeb XXI wieku.

Dekoracyjna kuchnia w nowoczesnym wydaniu

Wybierając nasz projekt nowoczesnej kuchni z drewnianymi akcentami, w spójny sposób urządzisz pomieszczenie średniej wielkości – prezentowana koncepcja sprawdzi się w bloku, kamienicy, luksusowym apartamencie i jednorodzinnym domu. To uniwersalny wybór dla fanów nowoczesności, którzy nie obawiają się stosowania dekoracyjnych, barwnych elementów. Nowoczesna kuchnia z drewnianymi akcentami to przede wszystkim kolorowa podłoga i ściany, choć oczywiście przewidzieliśmy możliwość zastosowania uniwersalnych, białych płytek na największej ze ścian. Podstawą aranżacji są nowoczesne meble kuchenne, stojące białe i wiszące w kolorze drewna oraz stół drewniany z krzesłami typu nowoczesnego - metalowy stelaż i nogi oraz profilowane siedzisko z tworzywa sztucznego.

Inspiruj się propozycjami przygotowanymi przez nasz serwis internetowy, a aranżacja wnętrz mieszkalnych stanie się zdecydowanie łatwiejsza. Jeśli jeden z projektów wpadnie Ci w oko, od razu możesz zamówić dedykowane mu, wybrane materiały wykończeniowe. Jeżeli spodobała Ci się nowoczesna kuchnia z drewnianymi akcentami, sprawdź, które z jej elementów możesz zamówić od ręki. 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów