0
Brak produktów w koszyku.
Baza wiedzy

Najnowsze kolekcje płytek od Aparici

12.06.2019 Kategoria: Artykuły

Dlaczego warto zdecydować się na płytki Aparici?

Wysoka jakość i unikalny design jest tym co wyróżnia Aparici od innych producentow. Niespotykane wzornictwo które często wyznacza trendy w wykończeniu wnętrz. Klienci tak bardzo kochają wzornictwo Aparici że bardzo często ich produkty są podrabiane, tak jak ma to miejsce w przypadku kolekcji Carpet która doczekała się wielu naśladowców jednak żadna kopia nie jest tak dobra jak oryginalny produkt.

Aparici nie stoi w miejscu i cały czas stara się udoskonalać zarówno swój proces produkcyjny, ale także prezentuje nowe kolekcje które wybijają się swoją oryginalnościa na tle konkurencji. Sprawdź jakie kolekcje będą wyznaczały trendy w kwestii wykończenia wnętrz. 

Kolekcja Ronda - dla lubiących minimalizm i styl loft

Kolekcja Aparici Ronda płytki ceramiczne

Płytki z kolekcji Ronda charakteryzują się dość surowym stylem, ale w ciekawy sposób można je połączyć z drewnem lub metalem i dzięki temu możemy osiągnąć bardzo ciekawą aranżację. Warto zwrócić także uwagę na dekor Crete który ma dynamiczna strukturę 3d i doskonale współgra z oświetleniem.

Kolekcja Stracciatella - dla lubiących eksperymentować z wnętrzem

Płytki Aparici Stracciatella

Jest to unikalna kolekcja w heksagonów w stylu lastryko dodatkowo wzbogaconych o akcent kolorystyczny w trzech różnych wariantach. Jeśli poszukujesz czegoś naprawde oryginalnego warto poświęcić więcej czasu i dokładnie zapoznać się z tą kolekcją.

Kolekcja Luxor - dla miłośników marmuru i złota

Kolekcja Aparici Luxor

Odważne wzory i wyraziste kolory inspirowane marmurem to wyróznia kolekcję Luxor. Warto zwrócić tutaj szczególną uwagę na płytki dekoracyjne Luxor Stamp które wyglądają naprawdę pięknie z delikatnie połyskującymi złotymi akcentami.

Kolekcja Magma - stworzona dla kochających naturalne piękno

Kolekcja Magma Aparici łazienka

Inspirowana onyksem w trzech odcieniach, wzbogacona o ciekawe rzeźbione dekoracje oraz specjalne listwy dekoracyjne. Jeśli chcesz urządzić swoje wnętrze w stylu glamour to powinieneś zwrócić szczególną uwagę na tą kolekję.

Kolekcja Astoria - ponadczasowy angielski styl

Kolekcja Astoria Aparici

Płytki z kolekcji Astoria są inspirowane angielską tapetą. Doskonale sprawdzą się zarówno jako baza projektu, a także jako subtelna dekoracja która zapewni harmonie w każdym wnętrzu.