0
Brak produktów w koszyku.
Baza wiedzy

Najnowsze kolekcje płytek od Aparici

12.06.2019 Kategoria: Newsy

Dlaczego warto zdecydować się na płytki Aparici?

Wysoka jakość i unikatowy design jest tym, co wyróżnia markę Aparici od innych producentow. Jak również niespotykane wzornictwo, które często wyznacza trendy w wykończeniu wnętrz. Klienci tak bardzo kochają wzornictwo Aparici, że bardzo często ich produkty są podrabiane, tak jak miało to miejsce w przypadku kolekcji Carpet, która doczekała się wielu naśladowców, jednak żadna kopia nie jest tak dobra jak oryginalny produkt.

Aparici nie stoi w miejscu i cały czas stara się udoskonalać swój proces produkcyjny, a także prezentuje nowe kolekcje, które wybijają się swoją oryginalnością na tle konkurencji. Sprawdźcie, jakie kolekcje będą wyznaczały trendy w kwestii wykończenia wnętrz!

Kolekcja Ronda - dla lubiących minimalizm i styl loft

Płytki z kolekcji Ronda charakteryzują się dość surowym stylem, ale w ciekawy sposób można je połączyć z drewnem lub metalem i dzięki temu można osiągnąć bardzo ciekawą aranżację. Warto zwrócić także uwagę na dekor Crete, który ma dynamiczna strukturę 3D i doskonale współgra z oświetleniem.

Kolekcja Aparici Ronda płytki ceramiczne

Kolekcja Stracciatella - dla lubiących eksperymentować z wnętrzem

Jest to unikatowa kolekcja heksagonów w stylu lastryko, dodatkowo wzbogaconych o akcent kolorystyczny w trzech różnych wariantach. Jeśli poszukujecie czegoś naprawdę oryginalnego, warto poświęcić więcej czasu i dokładnie zapoznać się z tą kolekcją.

Płytki Aparici Stracciatella

Kolekcja Magma - stworzona dla kochających naturalne piękno

Kolekcja ta inspirowana jest onyksem w trzech odcieniach oraz wzbogacona o ciekawe, rzeźbione dekoracje, a także specjalne listwy dekoracyjne. Jeśli lubicie styl glamour i właśnie tak wyobrażacie sobie swoje wymarzone wnętrze, to powinniście zwrócić szczególną uwagę właśnie na tę kolekcję.

Kolekcja Magma Aparici łazienka