0
Brak produktów w koszyku.
Artykuły

Płytki patchwork nadal w modzie

20.12.2018 Kategoria: Artykuły

Bardzo ciekawymi propozycjami są płytki Musichalls oraz Variette. Charakteryzują się one dwoma całkiem odmiennymi podejściami w kwestiach kolorystycznych. Płytki ze ściętymi narożnikami trzeba uzupełnić o kostki dekoracyjne Taco. Dlatego należy pamiętać że w przypadku zakupu 1 m2 wymagany jest zakup 25 szt dekoru Taco

 

Kolekcja Musichalls to kolorowe wzory w pastelowych odcieniach, całość sprawia wrażenie misternie wykonanego malunku przywodzącego na myśl stare freski.

Aranżacja musichalls

Kolekcja Variette to czarno białe płytki patchwork, jest to ciekawe rozwiązanie zarówno do nowocześnie jak i klasycznie zaprojektowanych pomieszczeń. Płytki w tym stylu doskonale sprawdzą się także przy renowacjach kamienic lub zabytkowych pomieszczeń gdyż doskonale wpisują się w ten styl. Również w tej kolekcji całość wygląda jak wykonane przez rzemieślnika najwyższej klasy.

 

Aranżacja Variette

 

Kafelki patchwork w pastelowych barwach

 

Na popularności w wykończeniu wnętrz zyskują delikatne pastelowe barwy. Za płytki patchwork możemy także uznawać płytki z geometrycznym powtarzalnym kształtem. Bardzo popularną kolekcją jest Barcelona, która dostępna jest w kilku wariantach.

 

Aranżacja Barcelona Arch

 

Nowe podejście do stylu wiktoriańskiego

Płytki w stylu patchwork bardzo często czerpią inspirację ze stylu wiktoriańskiego. Charakterystyczne wzory dla tamtej epoki zostały przeniesione na płytki. Jest to najlepszy przykład tego jak niektóre style w wykończeniu wnętrz potrafią przetrwać wieki.

 

Aranżacja Boulevard Negro

 

Aranżacja Boulevard Negro

 

Patchwork kolorowy

 

W wykończeniu płytek patchwork widać także inspiracje bardziej egzotycznymi wzorami które mają swoje korzenie w Ameryce Południowej. Niebanalne połączenie kolorów i odważne wzory podkreśla gorący temperament każdego wnętrza.

Bondi Puebla