0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Skandynawski salon połączony z jadalnią

Dodał:
Kategoria:

Współczesny salon w stylu skandynawskim to projekt kierowany do szerokiego grona odbiorców, właścicieli domów jednorodzinnych i mieszkań w bloku, w których salon łączy się z jadalnią. Nasz pomysł na tego typu aranżację zakłada połączenie drewnianych elementów wyposażenia z meblami tapicerowanymi i efektownym wykończeniem części ścian przy pomocy płytek drewnopodobnych.

Skandynawski pokój dzienny o powierzchni około 25 m2

Przeglądając nasz projekt salonu w stylu skandynawskim, uwagę przyciągają przede wszystkim jego dwa elementy – duża liczba półek dedykowanych przechowywaniu książek, czasopism lub płyt oraz centralnie ustawione dwa stoliki z dwoma fotelami. Salon w stylu skandynawskim z aneksem nie może obejść się również bez wyznaczającego strefę jadalni stołu drewnianego z czterema krzesłami. Nasza aranżacja salonu w stylu skandynawskim z jadalnią przewiduje także obecność baru (rodzaj wyspy kuchennej) z dwoma hokerami (wysokie krzesła barowe). Podobnie jak inne aranżacje wnętrz inspirujące się Skandynawią, nasz projekt zakłada również obecność małych elementów dekoracyjnych, takich jak stylizowane lampy wiszące czy pojedyncze ściany wyłożone drewnopodobnymi płytkami Milena Nuez.

Tym, którzy pokochali styl skandynawski i szukają inspiracji do urządzenia w tym stylu reprezentacyjnego salonu, polecamy projekt carrea.pl – dzięki nam zaaranżujesz modny salon w stylu skandynawskim, wyposażając go w eleganckie meble i charakterystyczne dodatki nadające mu niepowtarzalny charakter. Oczywiście nasz projekt możesz wzbogacać o własne elementy dekoracyjne. 

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów