0
Brak produktów w koszyku.
Inspiracje

Szara łazienka z zabudowaną wanną

Dodał:
Kategoria:

Nowocześnie wyposażona szara łazienka z zabudowaną wanną i otwartym prysznicem bez brodzika to inspiracja serwisu carrea.pl dla osób poszukujących pomysłu na atrakcyjną i niezwykle przemyślaną aranżację niewielkiego wnętrza. Projekt powstał z myślą o funkcjonalnym zagospodarowani łazienek o powierzchni około 6 m2, w związku z czym, z powodzeniem może zostać zrealizowany w tradycyjnym bloku.

Uniwersalna łazienka w stylu vintage

Miłośnikom klasycznych aranżacji dedykujemy projekt szarej łazienki z zabudowaną wanną, otwartym prysznicem, designerskim, pionowym grzejnikiem oraz wolnostojącą umywalką w kształcie tuby. Dla nadania projektowi efektownego sznytu aranżacja szarej łazienki z zabudowaną wanną wymagała zastosowania kilku rodzajów płytek – do wykończenia podłóg polecamy duże płytki podłogowe z kolekcji Baltico Gris. Ściany warto uzupełnić płytkami gładkimi i efektownie zdobionymi, w ten sposób podkreślając elegancję i przytulność szarego, jednorodnego kolorystycznie wnętrza. Szara łazienka z zabudowaną wanną, prysznicem i efektowną umywalką wolnostojącą to wnętrze nie tylko eleganckie, ale i wyjątkowo funkcjonalne, odpowiednie dla singli, par i rodzin z dziećmi.

Nasze inspiracje mają być zachętą do stworzenia nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza łazienki wyróżniającej się dużą dekoracyjnością, gwarantującej wysoki komfort codziennego użytkowania. Jeśli marzy Ci się szara łazienka z zabudowaną wanną, w stylu vintage, skorzystaj z naszego projektu, uzupełniając go o elementy nadające całości aranżacji bardziej indywidualny charakter.

Użyte produkty

Przeczytaj Artykuły

Pytania klientów